Mereo Aira, koupelnová skříňka 40 cm, spodní, bílá
Kód: CN715S
Český eshop už 19 let

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 733 640 565

Ověření výrobci

Pomůžeme Vám s kompletací
Související produkty
Detailní popis produktu
Série koupelnového nábytku Aira umožňuje kombinovat horní i spodní skříňky do mnoha různých variant. Vytvořit tak lze jak složité kombinace do velkých koupelen, tak minimalistické řešení v moderním designu. Otevírání zásuvek a dvířek je řešeno systémem push-open, tedy otevíráním, bez úchytek. Šuplíky jsou osazeny pojezdy s pomalým dovíráním. Na výběr je ze tří barevných kombinací, bílá lesk, dub Kronberg a šedá lesklá. Skříňky jsou dodávány smontované a všechny jsou určené k zavěšení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelnový nábytek |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 15 kg |
| EAN: | 8592480076030 |
| Barva: | Bílá |
| Délka/Výška: | 530 mm |
| Hloubka: | 465 mm |
| Série: | Aira |
| Šířka: | 400 mm |
| Typ: | Spodní |
| Umístění: | K zavěšení |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
