Mereo Dřezová nástěnná baterie, Pego, 150 mm, s ramínkem trubkovým ø 18 mm - 300 mm, chrom
Kód: CB30106P
Český eshop už 19 let

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 733 640 565

Ověření výrobci

Pomůžeme Vám s kompletací
Související produkty
Detailní popis produktu
Tato dřezová nástěnná baterie pochází ze série vodovodních baterií Pego, která představuje cenově nenáročné řešení při zachování spolehlivosti a kvality povrchové úpravy.Moderní nástěnná dřezová baterie v chromovaném provedení zaujme čistým technickým designem a prakticky tvarovaným dlouhým ramínkem, které poskytuje dostatek prostoru pro pohodlné používání v kuchyni či jiných pracovních prostorech. Kombinace oblých linií, štíhlého těla a ploché ovládací páky vytváří vyvážený vzhled vhodný do moderních i klasických interiérů. Baterie s roztečí 150 mm je vybavena kvalitní keramickou kartuší o průměru 35 mm pro plynulé a přesné ovládání vody.
- rozteč 150 mm
- ramínko trubkové 300 mm
- keramická kartuš 35 mm
- garantovaná záruka 10 let
- servis vodovodních baterií zajištěný v rámci ČR a SR
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřezové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 1.27 kg |
| EAN: | 8592480136758 |
| Barva: | Chrom |
| Design: | Oblý |
| Kartuše: | 35 mm |
| Materiál: | Pochromovaná mosaz |
| Ovládání baterie: | Páková |
| Rozteč: | 150 mm |
| Série: | Pego |
| Typ: | Dřezová |
| Varianta: | nástěnná |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
