Mereo Odtokový sprchový žlab ke stěně 70 cm, vč. roštu TILE
Kód: CZ181



Související produkty
Detailní popis produktu
Celonerezové odtokové žlaby této řady představují nové, moderní řešení sprchových koutů a koupelen. Ve sprchových koutech nahrazují vaničky a dotvářejí estetický ráz koupelny.Odtokový žlab je dodáván včetně roštu TILE. Rošt je možné použít jako variantu, kdy je vidět jednolitá nerezová plocha, nebo je možné do roštu nalepit přímo dlažbu. Obě varianty působí velmi jednoduše a čistě, přičemž druhá varianta udělá ze žlabu nenápadný doplněk sprchového koutu, který skvěle splyne s ostatní dlažbou.
- celonerezové tělo žlabu
- nerezová vnitřní vytahovací část sifonu
- výškově stavitelné nožičky
- materiál žlabu: nerezová ocel (AISI 304)
- materiál sifonu: nerezová ocel (AISI 304)
Nerezové sítko a zápachová uzávěra.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odtokové kanálky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.49 kg |
| EAN: | 8592480074104 |
| Barva: | Nerez |
| Hloubka: | 70 mm |
| Materiál: | Nerez |
| Pozn.: | vč. roštu a sifonu |
| Provozní teplota: | max. 80°C |
| Průtok (l/min): | 35 |
| Šířka: | 700 mm |
| Typ: | Sprchový žlab |
| Výstup (mm): | 40/50 |
| výška nožiček: | 55 -135 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
MEREO – Chytrá a dostupná řešení pro vaši koupelnu
Česká značka MEREO je na trhu synonymem pro praktické, spolehlivé a cenově dostupné koupelnové vybavení. Jejím hlavním cílem je přinášet produkty, které usnadňují každodenní život, skvěle fungují a zároveň nezatíží rodinný rozpočet. Díky širokému portfoliu dokáže MEREO kompletně pokrýt potřeby moderní koupelny.
Značka se zaměřuje především na vodovodní baterie, sprchový program, kouty a praktické doplňky. Výrobky MEREO se vyznačují jednoduchou montáží, vysokou mechanickou odolností a nadčasovým designem. Prohlédněte si celou nabídku v naší sekci MEREO a objevte kvalitu, na kterou se můžete plně spolehnout.

Časté dotazy k produktům MEREO
? Jaká je kvalita vodovodních baterií MEREO?
Baterie MEREO jsou osazeny kvalitními keramickými kartušemi, což zajišťuje hladký chod páky a dlouhou životnost bez protékání. Mosazné tělo baterií a odolný chromový povrch navíc garantují vysokou odolnost proti opotřebení.
? Jsou sprchové kouty MEREO bezpečné?
Rozhodně ano. MEREO u svých sprchových koutů a zástěn používá výhradně tvrzené bezpečnostní sklo o optimální tloušťce, které splňuje přísné evropské normy. Skla jsou navíc navržena pro snadnou údržbu.
? Proč pořídit vybavení MEREO na Koupelny-Sanita.cz?
Produkty MEREO známe do posledního šroubku. Rádi vám poradíme s technickými detaily, kompatibilitou náhradních dílů a zajistíme rychlé dodání přímo k vám domů, abyste mohli hned začít s montáží.
