Mereo Opto, koupelnová skříňka 121 cm, bílá/dub Riviera
Kód: CN933S
Český eshop už 19 let

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 733 640 565

Ověření výrobci

Pomůžeme Vám s kompletací
Související produkty
Detailní popis produktu
Série koupelnového nábytku Opto umožňuje kombinovat skříňky do mnoha různých variant. Vytvořit tak lze jak složité kombinace do velkých koupelen, tak minimalistické řešení v moderním designu. Šuplíky jsou osazeny značkovými pojezdy Strong s pomalým dovíráním. Na výběr je ze tří barevných kombinací, bílá lesk, dub Riviera a černá supermat. Skříňky mají laserové opracování hran a jsou dodávány smontované a všechny jsou určené k zavěšení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelnový nábytek |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 54.47 kg |
| EAN: | 8592480086046 |
| Barva: | Bílá/Dub Riviera |
| Délka/Výška: | 580 mm |
| Hloubka: | 458 mm |
| Série: | Opto |
| Šířka: | 1205 mm |
| Typ: | Pod umyvadlo |
| Umístění: | K zavěšení |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
