Mereo Opto koupelnová skříňka vysoká 125 cm, pravé otevírání, bílá/dub Riviera
Kód: CN934P
Český eshop už 19 let

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 733 640 565

Ověření výrobci

Pomůžeme Vám s kompletací
Související produkty
Detailní popis produktu
Jednoduchost, efektivnost, elegance. To jsou hlavní společné jmenovatele koupelnového nábytku, který ozdobí každou koupelnu. Hrany skříněk jsou laserově opracovány. Skříňka obsahuje 2 zásuvky a dvířka za kterými se ukrývají 2 police. Vybírat můžete ze 2 typů otevírání (levé, pravé) a 3 barevných odstínů: lesklá bílá, dub Riviera a černá supermat. Skříňka se dodává ve složeném stavu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelnový nábytek |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 53.93 kg |
| EAN: | 8592480086060 |
| Barva: | Bílá/Dub Riviera |
| Délka/Výška: | 1247 mm |
| Hloubka: | 360 mm |
| Série: | Opto |
| Šířka: | 401 mm |
| Typ: | Vysoká |
| Umístění: | K zavěšení |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
