Mereo Sprchová nástěnná baterie, Lila, 100 mm, bez příslušenství, chrom
Kód: CBEE601A03



Související produkty
2-křídlé "lítací" skleněné dveře ESSENCE N2B řeší atypické vstupy v prostorných koupelnách. Velmi luxusní vzhled a design je podpořen profilem jehož barvu si můžete vybrat ze...
Luxusní propracovaný design představují sprchové dveře do niky HOPA BELVER BLACK NEW. Netradiční a velmi elegantní otvírání dveří, z 8 mm skla, pomocí kovových koleček, které se...
Luxusní propracovaný design představují sprchové dveře do niky HOPA BELVER GRAFIT NEW (barva grafitová). Netradiční a velmi elegantní otvírání dveří, z 8 mm skla, pomocí...
Luxusní propracovaný design představují sprchové dveře do niky HOPA BELVER GRAFIT NEW (barva grafitová). Netradiční a velmi elegantní otvírání dveří, z 8 mm skla, pomocí...
Luxusní propracovaný design představují sprchové dveře do niky HOPA BELVER GRAFIT NEW (barva grafitová). Netradiční a velmi elegantní otvírání dveří, z 8 mm skla, pomocí...
Samostatná pevná stěna DECO F1AB společnosti HOPA. Není určena jako samostatně stojící zástěna, slouží ke kombinaci se sprchovými dveřmi série DECO N1FS. Spojením pevné stěny a...
Čtvercový sprchový kout MODERN CHROM 190 vyniká kvalitním zpracováním hliníkového rámu v barvě lesklého chromu, který spolu s magnetickým dovíráním, zajistí jeho dokonalou...
Luxusní propracovaný design představují sprchové dveře do niky HOPA BELVER CHROM NEW. Netradiční a velmi elegantní otvírání dveří, z 8 mm skla, pomocí kovových koleček, které se...
Detailní popis produktu
Tato sprchová nástěnná baterie pochází ze série vodovodních baterií Lila, která představuje cenově nenáročné řešení při zachování spolehlivosti a kvality povrchové úpravy. Nástěnné baterie dodáváme v rozteči 100 i 150 mm.- keramická kartuš 35 mm
- garantovaná záruka 10 let
- servis vodovodních baterií zajištěný v rámci ČR a SR
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 0.99 kg |
| EAN: | 8594013120661 |
| Barva: | Chrom |
| Design: | Oblý |
| Kartuše: | 35 mm |
| Materiál: | Pochromovaná mosaz |
| Ovládání baterie: | Páková |
| Rozteč: | 100 mm |
| Série: | Lila |
| Typ: | Sprchová |
| Varianta: | nástěnná |
Podomítkové baterie s přepínačem mají dvoucestný systém proudu vody. Lze je použít jako vanové i sprchové baterie. Podomítková baterie PIRA 09 z nabídky společnosti HOPA může...
Sprchová termostatická baterie THERMO 12 SQUARE patří mezi prvotřídní sprchové baterie s moderním hranatým designem. Čistota linií přináší komfort pro uživatele do koupelnového...
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Vysoká kvalita materiálu i provedení Příjemně oblé tvary v nerez provedení
-
Dokument ke stažení - Technický list
-
Dokument ke stažení - Návod - baterie
-
Dokument ke stažení - Náhradní díly pro baterie Lila
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
