Mereo Sprchový kout, Lima, čtverec, zasunovací, 100x100 cm, chrom ALU, sklo Čiré
Kód: CK608A43K
Český eshop už 19 let

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 733 640 565

Ověření výrobci

Pomůžeme Vám s kompletací
Související produkty
Detailní popis produktu
Lima je řada sprchových koutů Mereo, která navodí pocit čistého designu v každé moderní koupelně. Rovné hladké plochy, čisté linie a ostré hrany profilů umocňují pocit exkluzivity. Kvalitní skleněné výplně s bezpečnostním sklem. Tento kout nabízíme v provedení s čirým sklem.Snadné zavření a těsnost zajišťují stírací a silikonové lišty, opatřené na vstupní části magnetem, nejedná se však o hermeticky uzavřený výrobek.
Lehké otevírání a seřízení zabezpečují stavitelné ložiskové pojezdy (dvojkolečko). Jednoduchou údržbu a možnost vyčistit i ta nejméně přístupná místa koutu pak zajišťují spodní pojezdy s pružinovým mechanismem, pro snadné vysazení posuvné části z rámu.
Za zmínku pak jistě stojí inovativní systém montáže pomocí CLICK systému. Tento systém montáže snižuje počet operací, nutných pro sestavení celého koutu a odbourává některé složitější operace, jako je vrtání do profilů. Také další části koutu jsou dodávány s ohledem na maximální rychlost montáže svépomocí.
Tento výrobek je opatřen ochrannou vrstvou skla již při výrobě EASY CLEAN. Tato ochranná vrstva vytváří na povrchu skla neviditelný štít. Odstřikující voda je odpuzována a nemůže reagovat s povrchem skla. Tím nedochází k usazování nečistot, minerálů a nemnoží se bakterie. Proto je sklo snadno čistitelné.
V ceně koutu není zahrnuta cena vaničky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové kouty |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Hmotnost: | 66 kg |
| EAN: | 8592480071912 |
| Barva: | Chrom |
| Délka/Výška: | 1900 mm |
| Hloubka: | 1000 mm |
| Konstrukce: | Dveře / Dveře |
| Materiál: | Hliníkové profily |
| Ochranná vrstva skla: | EASY CLEAN |
| Provedení: | L/P universální |
| Série: | Lima |
| Sklo: | Čiré |
| Stavitelnost: | 970-985 x 970-985 |
| Šířka: | 1000 mm |
| Tloušťka skla: | 6 mm |
| Tvar: | Čtverec |
| Typ: | Sprchový kout |
| Vstupní otvor: | 550 |
| Způsob otevírání: | Zasunovací |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
