Mereo Sprchový set Zuna s dvoucestnou podomítkovou bateríí
Kód: CB650SZ2



Související produkty
Hliníkové profily v barvě chrom, dveře posuvné, sklo Čiré, síla skla 6 mm, čtverec, rozměr 900 x 900 mm, výška 1900 mm
Hliníkové profily v barvě chrom, sklo Čiré, síla skla 6/6 mm, čtverec, 900 (dveře) x 900 (pevný díl), výška 2000 mm.
Hliníkové profily v bílé barvě, sklo Grape, síla skla 5 mm, čtverec, rozměr 900 x 900 mm, výška 1850 mm, elegantní madlo, dvoukolečkové ložiskové pojezdy.
Elegantní LED zrcadlo Sapho Float o rozměrech 50x70 cm v čistém bílém provedení přináší do koupelny pocit lehkosti a svěžesti. Toto zrcadlo využívá technologii nepřímého LED...
Impozantní kulaté LED zrcadlo Sapho Pride Strip o velkorysém průměru 90 cm v elegantním bronzovém rámu představuje vrchol současného koupelnového designu. Matný bronzový povrch...
Moderní koupelnové zrcadlo Sapho Piri o rozměru 50x70 cm s integrovaným LED osvětlením je synonymem pro funkčnost a čistý styl. Tento univerzální rozměr skvěle zapadne do každé...
Inteligentní koupelnové zrcadlo Sapho Piri o rozměru 60x80 cm přináší špičkový komfort díky integrovanému bezdotykovému senzoru a možnosti měnit teplotu chromatičnosti...
Designové zrcadlo s LED podsvícením Sapho Elena o rozměru 68x96 cm vás zaujme svým luxusním černým matným rámem a efektním nepřímým osvětlením. Výkonné LED diody o příkonu 20 W...
Detailní popis produktu
Dvoucestná podomítková baterie s keramickým přepínačem, Mbox, oválný kryt, vývod, stropní rameno, talířová sprcha ø 220 mm šedá/chrom, držák sprchy, spirálová hadice 150 cm, jednopolohová ruční sprcha.10 let záruka na baterii.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové sety |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.7 kg |
| EAN: | 8592480083663 |
| Barva: | Šedá |
| Délka/Výška: | 360 mm |
| Design: | Oblý |
| Ovládání baterie: | Podomítková |
| Provedení: | S podomítkovou |
| Průměr: | 220mm |
| Průtok (l/min): | 8 l/min |
| Série: | Zuna |
| Typ: | Sprchový set |
| Typ držáku: | S kombinovanou tyčí |
Sprchový set Zuna s dvoucestnou podomítkovou bateríí s keramickým přepínačem
Termostatická nástěnná sprchová baterie se sprchovou soupravou bez přísl. (talíř, sprcha, hadice)
Dita sprchová baterie 150 mm, s nastavitelnou teleskopickou tyčí, černou sprchovou hadicí 150 cm, ruční a talířovou hranatou sprchou, 300x190 mm, černá
Eve vanová nástěnná baterie 150 mm, s nastavitelnou teleskopickou tyčí, černou sprchovou hadicí 150 cm, ruční a talířovou kulatou sprchou, ø 250 mm, černá
Viana sprchová nástěnná baterie 150 mm, s nastavitelnou teleskopickou tyčí, nerezovou sprchovou hadicí 150 cm, ruční a talířovou hranatou sprchou, slim, 200x200 mm, nerez
Mada sprchová nástěnná baterie 150 mm, s nastavitelnou teleskopickou tyčí, černou sprchovou hadicí 150 cm, ruční a talířovou kulatou sprchou, ø 250 mm, černá
Mada vanová nástěnná baterie 150 mm, s nastavitelnou teleskopickou tyčí, černou sprchovou hadicí 150 cm, ruční a talířovou hranatou sprchou, 300x190 mm, černá
-
Dokument ke stažení - Návod - podomítková baterie
-
Dokument ke stažení - Návod - rameno
-
Dokument ke stažení - Technický list - hadice
-
Dokument ke stažení - Návod - stěnový vývod
-
Dokument ke stažení - Technický list - ruční sprcha
-
Dokument ke stažení - Návod - držák sprchy
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
