Mereo Star ovládací tlačítko, černá / černá
Kód: MM31
Český eshop už 19 let

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 733 640 565

Ověření výrobci

Pomůžeme Vám s kompletací
Související produkty
Detailní popis produktu
Způsob instalace• Montáž na podomítkové nádržky Mereo
Vlastnosti
• Výplň: plexisklo
• Pro instalaci nejsou potřebné žádné nástroje
Technické informace
• Pro dvojité splachování
• Ovládání zepředu
Obsah balení
• Všechny části potřebné pro instalaci tlačítka
• Nosný rám
• Prvky k uchycení
• Seřizovací šrouby
• Vhodné pro nádržky typu MM01, MM02, MM03
Doplňkové parametry
| Kategorie: | WC podomítkové moduly |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.52 kg |
| EAN: | 8592480089115 |
| Barva: | Černá |
| Délka/Výška: | 174 mm |
| Hloubka: | 16 mm |
| Materiál: | Plast |
| Šířka: | 242 mm |
| Typ: | Ovládací tlačítka |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
