Mereo Vanová nástěnná baterie, Sonáta, 100 mm, s keramickým přepínačem, bez příslušenství, chrom
Kód: CB901A04N



Související produkty
Hliníkové profily v barvě chrom, sklo Čiré, síla skla 6mm, šířka 750 mm, výška 1450 mm.
SKYLLA nástěnná stojící vana s rozměry 170x75x60 cm, vyrobená z litého mramoru, se stane skvělým doplňkem vaší koupelny. Díky svému unikátnímu designu a kvalitnímu zpracování se...
Představujeme vám TIGRA L - asymetrickou vanu, která zcela promění váš koupelnový prostor. Tato moderní vana o rozměrech 150x75x46cm je dokonalou kombinací jedinečného designu a...
Viva L SLIM asymetrická vana je ideální volbou pro ty, kteří hledají moderní a praktický design pro svou koupelnu. Tato vana o rozměrech 175x80x47cm má nejen elegantní vzhled,...
Užijte si pocit luxusu ve vašem vlastním domově s naší novou PAGODA nástěnnou vanou. Tato 170x85x58cm velká vana je vyrobena z kvalitního litého mramoru, který dodává vaší...
Představujeme vám designovou krásu pro váš moderní koupelnový interiér – nástěnnou stojící vanu ASTRA DR MONOLITH. Tato nádherná vana s rozměry 160x75x60cm zaujme svou elegantní...
TRIANGL R SLIM - nejmodernější řešení pro váš koupelnu! Tato asymetrická vana o rozměrech 180x120x50 cm vás nadchne svou inovativní konstrukcí, která šetří místo a zároveň dodá...
TIGRA R asymetrická vana v černé matové barvě je skvělým doplňkem pro každou moderní koupelnu. S rozměry 170x80x46cm nabízí dostatek místa pro komfortní koupel. Díky své...
Detailní popis produktu
Tato vanová nástěnná baterie patří do řady vodovodních baterií Sonáta, která se vyznačuje robustním vzhledem a tichým chodem. Tříkroková kartuš zaručuje jednoduchou obsluhu a snižuje spotřebu vody. Velmi kvalitní povrchová úprava a spolehlivost je samozřejmostí. Baterie má keramický otočný přepínač pro pohodlnější ovládání.- keramická kartuš 40 mm
- garantovaná záruka 10 let
- servis vodovodních baterií zajištěný v rámci ČR a SR
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vanové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 1.4 kg |
| EAN: | 8592480124601 |
| Barva: | Chrom |
| Design: | Oblý |
| Kartuše: | 40 mm |
| Materiál: | Pochromovaná mosaz |
| Ovládání baterie: | Páková |
| Rozteč: | 100 mm |
| Série: | Sonáta |
| Typ: | Pákové |
| Varianta: | nástěnná |
Oblý robustní design tříkroková kartuš pro sníženou spotřebu vody
Moderní design s vodorovnou pákou
Vanová nástěnná vodovodní baterie ELMA-10 bez příslušenství, představuje klasický styl a zaručenou kvalitu. Oválný tvar a pochromované tělo se snadno přizpůsobí jakémukoli...
Vysoká vanová baterie RETRO I s výškou 1150 mm od evropského dodavatele vodovodních baterií BESCO. Baterie je určena pro instalaci do podlahy a oceníte ji zejména pokud máte...
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
