Mereo Vigo, koupelnová skříňka s keramickým umývátkem, 33 cm, dub Riviera
Kód: CN351
Český eshop už 19 let

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 733 640 565

Ověření výrobci

Pomůžeme Vám s kompletací
Související produkty
Detailní popis produktu
Série koupelnového nábytku Vigo umožňuje kombinovat skříňky do mnoha různých variant. Vytvořit tak lze jak složité kombinace do velkých koupelen, tak minimalistické řešení v moderním designu. Dvířka jsou vybaveny designovými chromovanými úchytkami a pomalým dovíráním. Na výběr je ze dvou barevných kombinací, bílá lesk, dub Riviera. Skříňky mají laserové opracování hran a všechny jsou určené k zavěšení. Skříňka je dodávána ve smontovaném stavu mimo dvířek, kde si při montáži pantů zvolíte levé nebo pravé otevírání.- baterie je uprostřed umyvadla
- obsahuje jednu policovou desku
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelnový nábytek |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 26.2 kg |
| EAN: | 8592480093563 |
| Barva: | Dub Riviera |
| Délka/Výška: | 710 mm |
| Hloubka: | 290 mm |
| Série: | Vigo |
| Šířka: | 330 mm |
| Typ: | S umývátkem |
| Umístění: | K zavěšení |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
