Mereo Zrcadlo hranaté, 60x80cm, LED osvětlení a odmlž., ocelově šedý rám,II. jakost, drobné škrábance rámu
Kód: CN171S2J



Související produkty
Detailní popis produktu
II. jakost, drobné škrábance na rámu, rozsah škrábanců je obdobný jako na fotografiích u produktu.Zrcadlo s LED osvětlením. Světlo se spouští dotykovým senzorem umístěným se spodní přední části zrcadla. Zrcadlo je vybaveno úchyty (závěsy i vhodné háčky na zeď) pro svislé zavěšení. U zrcadla doporučujeme vývod elektřiny umístit "na střed zrcadla". Délka přívodního kabelu je 0,8 m umožňuje pohodlnou montáž.
Spotřeba el. energie je 28 W.
Barva světla: 4000 K, svítivost: 2300 IM/m, 450 Iux/m2.
Tloušťka zrcadla včetně podsvícení je cca 4,5 cm.
Krytí: IP44
Zrcadlo s LED osvětlením a funkcí odmlžování se automaticky vypne po hodině provozu, čímž zajišťují úsporu energie a přispívá k bezpečnosti.
Podržením podsvíceného symbolu se upravuje intenzita osvětlení, zvolená intenzita se přibližně po 10 sekundách uloží.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zrcadla s osvětlením |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 9 kg |
| EAN: | 8592480138141 |
| Barva: | Šedá |
| Barva světla: | 4000 K |
| Délka/Výška: | 800 mm |
| Druh světla: | LED |
| Hloubka: | 45 mm |
| Odmlžování: | Ano |
| Osvětlení: | Ano |
| Šířka: | 600 mm |
| Tvar: | Hranatý |
| Typ: | Zrcadlo |
| Vlastní spínač: | Ano |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
MEREO – Chytrá a dostupná řešení pro vaši koupelnu
Česká značka MEREO je na trhu synonymem pro praktické, spolehlivé a cenově dostupné koupelnové vybavení. Jejím hlavním cílem je přinášet produkty, které usnadňují každodenní život, skvěle fungují a zároveň nezatíží rodinný rozpočet. Díky širokému portfoliu dokáže MEREO kompletně pokrýt potřeby moderní koupelny.
Značka se zaměřuje především na vodovodní baterie, sprchový program, kouty a praktické doplňky. Výrobky MEREO se vyznačují jednoduchou montáží, vysokou mechanickou odolností a nadčasovým designem. Prohlédněte si celou nabídku v naší sekci MEREO a objevte kvalitu, na kterou se můžete plně spolehnout.

Časté dotazy k produktům MEREO
? Jaká je kvalita vodovodních baterií MEREO?
Baterie MEREO jsou osazeny kvalitními keramickými kartušemi, což zajišťuje hladký chod páky a dlouhou životnost bez protékání. Mosazné tělo baterií a odolný chromový povrch navíc garantují vysokou odolnost proti opotřebení.
? Jsou sprchové kouty MEREO bezpečné?
Rozhodně ano. MEREO u svých sprchových koutů a zástěn používá výhradně tvrzené bezpečnostní sklo o optimální tloušťce, které splňuje přísné evropské normy. Skla jsou navíc navržena pro snadnou údržbu.
? Proč pořídit vybavení MEREO na Koupelny-Sanita.cz?
Produkty MEREO známe do posledního šroubku. Rádi vám poradíme s technickými detaily, kompatibilitou náhradních dílů a zajistíme rychlé dodání přímo k vám domů, abyste mohli hned začít s montáží.
