MEXEN/S - Ben granitový dřez 1 s odkapávačem pravý 600 x 500 mm, černá/zlatá metalik, sifon černá 6523605000-75-B
Kód: 6523605000-75-B
Neohodnoceno
Na dotaz
Detailní popis produktu
Specifikace produktu:
Rozměr: 600x500x190 mm
Hloubka komory: 190 mm
Rozměry komory: 375x335 mm
Průměr odtoku: ø90 mm