MEXEN/S - Mars radiátor + topná tyč 1200 x 400 mm, 300 W, zlatá W110-1200-400-2300-50
Kód: W110-1200-400-2300-50
Technická data:
Výška: 1200 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 30 mm
Barva: Zlatá
Materiál: ocel
Topný výkon: 300W
Počet topných tyčí: 25
Celková délka ohřívače: 426 mm
Délka topného tělesa: 310 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5m
Provozní napětí: 230V/50Hz
Stupeň krytí: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Dodatečná ochrana proti chodu na sucho
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, odolný nátěr odolný vůči korozi
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C