MEXEN/S - Mars radiátor + topná tyč 1800 x 600 mm, 900 W, černá W110-1800-600-6900-70
Kód: W110-1800-600-6900-70
Technická data:
Výška: 1800 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 30 mm
Černá barva
Materiál: ocel
Topný výkon: 900W
Počet topných tyčí: 39
Celková délka ohřívače: 839 mm
Délka topného tělesa: 750 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5m
Provozní napětí: 230V/50Hz
Stupeň krytí: IP44
Ovládání pomocí knoflíku s LED displejem
Dodatečná ochrana proti chodu na sucho
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, odolný nátěr odolný proti korozi
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu s přesností na 5 stupňů v rozsahu 30°C-70°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavit teplotu ohřevu na zvolené hodinové stupnici
- ECO úspora energie díky možnosti nastavení konstantní teploty až do 50°C