MEXEN/S - Matias granitový dřez 1.5 s odkapávačem 900x505 mm, černá/zlatá metalik,+ černý sifon 6502901505-75-B
Kód: 6502901505-75-B
SALECODE:STYL:3:%
Neohodnoceno
Dodání do 14ti dnů
Vyberte si nejen funkční, ale i stylový kus do vaší kuchyně! MEXEN/S - Matias granitový dřez 1.5 s odkapávačem je ideální volbou pro každou moderní domácnost. Jeho rozměry 900x505 mm vám poskytnou dostatek prostoru pro mytí nádobí a přípravu jídla. Tento dřez je vyroben z kvalitního granitu, který je odolný vůči poškrábání a účinkům tepla. V barvě černého zlata metalik bude skvěle ladit s ostatními kuchyňskými spotřebiči. Součástí je i černý sifon pro snadnou instalaci a odvod vody."
Technická data:
Rozměr: 900x505x173mm
Hloubka komory: 170 mm (větší), 115 mm (menší)
Rozměry komory: 435x335 mm (větší), 345x150 mm (menší)
Průměr odtoku: ø90 mm