MEXEN/S - Matias s granitový dřez 1.5 s odkapávačem 900 x 505 mm, černá kropenatá, + černý sifon 6502901505-76-B
Kód: 6502901505-76-B
SALECODE:STYL:3:%
Neohodnoceno
Dodání do 14ti dnů
MEXEN/S - Matias s granitovým dřezem 1.5 s odkapávačem 900 x 505 mm, černá kropenatá, je ideální volbou pro každou moderní kuchyň. Jeho elegantní černá barva s kropenatým povrchem dodá vaší kuchyni exkluzivní vzhled. Dřez je vyrobený z kvalitního granitu, který je odolný proti poškrábání a teplotním výkyvům. Odkapávač zajišťuje snadné odvádění vody a udržuje váš dřez vždy čistý.
Technická data:
Rozměr: 900x505x173mm
Hloubka komory: 170 mm (větší), 115 mm (menší)
Rozměry komory: 435x335 mm (větší), 345x150 mm (menší)
Průměr odtoku: ø90 mm