MEXEN/S - Milo granitový dřez 1 435 x 410 mm, béžová, + černý sifon 6505441000-69-B
Kód: 6505441000-69-B
Neohodnoceno
Skladem
Technická data:
Rozměr: 435x410x171mm
Hloubka komory: 161 mm
Rozměry komory: 375x280 mm
Průměr odtoku: ø90 mm