MEXEN/S - Vito granitový dřez včetně baterie Telma, černá 6503-77-670200-70-B
Kód: 6503-77-670200-70-B
dřez:
Rozměr: 520 x 490 x 210 mm
Hloubka komory: 200 mm
Rozměry komory: 410x360 mm
Průměr odtoku: ø90 mm
Povrchová úprava sifonu: černá
Materiál: žula (80 % žulové kamenivo, 20 % pryskyřice)
Typ: Jedna páka
Výška baterie: 335 mm
Rozsah výtoku: 180 mm