MEXEN/S - Vito Vito granitový dřez 1-miska 520x490 mm, černá kropenatá,+ černý sifon 6503521000-76-B
Kód: 6503521000-76-B
Neohodnoceno
Dodání do 14ti dnů
Domyšlené do posledního detailu, granitový dřez MEXEN/S - Vito Vito vám poskytne nejen praktické využití, ale i skvělý designový prvek vaší kuchyně. S jednou miskou a rozměry 520x490 mm se snadno vejde do každého prostoru. Jeho elegantní černá kropenatá barva dodá vaší kuchyni moderní a stylový vzhled. Součástí dřezu je také černý sifon, který se perfektně hodí ke kropenatému designu dřezu."
Technická data:
Rozměr: 520 x 490 x 210 mm
Hloubka komory: 200 mm
Rozměry komory: 410x360 mm
Průměr odtoku: ø90 mm