MEXEN/S - Vito Vito granitový dřez 1-miska 520x490 mm, černý/stříbro metalik + černý sifon 6503521000-73-B
Kód: 6503521000-73-B
Neohodnoceno
Dodání do 14ti dnů
Technická data:
Rozměr: 520 x 490 x 210 mm
Hloubka komory: 200 mm
Rozměry komory: 410x360 mm
Průměr odtoku: ø90 mm