MEXEN/S - Vito Vito granitový dřez 1-miska 520x490 mm,bílá,+ sifon grafit 6503521000-20-B
Kód: 6503521000-20-B
Neohodnoceno
Skladem
Technická data:
Rozměr: 520 x 490 x 210 mm
Hloubka komory: 200 mm
Rozměry komory: 410x360 mm
Průměr odtoku: ø90 mm