MINITOTI sifon pro umývátko, 5/4", odpad 32mm, chrom
Kód: 510.135.5.K



Související produkty
Baterie SMALL ideální pro malá umývátka. Malé a praktické
Kulaté keramikcé umyvadlo Monet s bílou glazurou, určené k postavení na desku, součástí umyvadla je přepad, bez otvoru pro baterii.
Malé rozměry koupelnového nábytku umožňují instalaci do stísněných prostor
Malé rozměry koupelnového nábytku umožňují instalaci do stísněných prostor
Malé rozměry koupelnového nábytku umožňují instalaci do stísněných prostor
Malé rozměry koupelnového nábytku umožňují instalaci do stísněných prostor
Detailní popis produktu
Svým designem skvěle hodí k umývátkům série SMALL.
Technický list ke stažení zde
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové sifony |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.05 kg |
| EAN: | 8019952148052 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Dostupnost: | Skladem |
| Materiál: | Mosaz |
| Průměr odpadu: | 32 mm |
| Velikost závitu: | 5/4" |
| Výbava: | Pro umývátka |
| Záruka: | 2 roky |
KING umyvadlový sifon 5/4" je dokonalým doplňkem každého umyvadla. Díky průměru odpadu 32 mm a kvalitnímu materiálu z ABS plastu s chromovým povrchem je tento sifon nejen...
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, nízký, chrom je dokonalým doplňkem pro vaši koupelnu. S jeho nízkou konstrukcí, odpadem o průměru 32mm a elegantním chromovým provedením je...
Umyvadlový sifon 5/4" DN32mm nízký, chrom" je nezbytným prvkem pro každou koupelnu. Díky svému modernímu designu v kombinaci s chromovým povrchem vytvoří dokonalý a elegatní...
Plastový vaničkový sifon STY-402-F a STY-402-K je nezbytným a praktickým doplňkem každé sprchové vaničky. Zajišťuje kvalitní odvod vody ze sprchového koutu. Výběr ze dvou...
MINITOTI sifón pro umývátko, 5/4, odpad 32mm, černá mat, je perfektní volbou pro vaše umývátko. Sifón je nezbytnou součástí každého umývadla, který zajišťuje správný odtok vody...
Novinka pro vaši koupelnu! Umyvadlový sifon 5/4 s odpadem o průměru 32 mm v luxusním zlatém provedení. Tento kulatý sifon je výbornou volbou pro ty, kteří chtějí svou koupelnu...
Nezbytnou a praktickou součástí každé vany je automatický vanový sifon STY-536-A. Trendy otočné ovládání výpusti. Možnost volby barevné varianty ovládání výpusti a víka....
Umyvadlový sifon 5/4"", odpad 32 mm, chrom, ROYAL FAMILYTento úžasný umyvadlový sifon s průměrem 5/4 palce a odpadem o šířce 32 mm je ideální volbou pro každou koupelnu. Jeho...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
