MODO keramické umyvadlo na desku 50x35cm, bez otvoru, ghiaccio mat
Kód: 9884015Související produkty
Detailní popis produktu
MODO COLOR je prémiová ekonomická série sestávající sanitární keramiky, která se vyznačuje nápadnými křivkami. Produkty jsou neutrální, přesto působí velmi efektně a najdou uplatnění v různých prostředích, což umožňuje nespočet kombinací s umyvadly různých tvarů a typů instalace. MODO je zaměřeno na zákazníky, kteří potřebují zvážit nákupní možnosti jak z hlediska kvantitativního, tak kvalitativního. Sanitární keramika této kolekce nabízí všechny výhody produktů GSI: systém SwirlFlush®, systém Quick Release a systém Soft Close pro WC sedátka.
Série MODO COLOR zahrnuje produkty v několika barevných provedeních.
Náhled barevných variací níže. Reálné provedení barev se může lišit v návaznosti na nastavení Vašeho monitoru.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla na desku |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 16 kg |
| EAN: | 8057729357191 |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Modrá |
| Dostupnost: | Dodání do 8 týdnů |
| Hloubka: | 350 mm |
| Instalace: | K postavení |
| Materiál: | Keramika |
| Otvor pro baterii: | Bez otvoru |
| Přepad: | Ne |
| Rozměr: | 50x13x35 cm |
| Šířka: | 500 mm |
| Tvar: | Obdélník |
| Typ umyvadla: | Umyvadlo na desku |
| Výška: | 130 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
