MODULAR SHOWER BLACK jednodílná zástěna pevná k instalaci na zeď, 800 mm
Kód: MS1-80B



Související produkty
Detailní popis produktu
Koncept zástěn MODULAR SHOWR nabízí moduly skel s profily pro snadnou montáž. Skla jsou vespodu opatřena hliníkovým profilem, který dodává zástěnám elegantní vzhled, lépe těsní a usnadňuje manipulaci a instalaci. Dle rozměrů skel je vždy nutno dokoupit potřebnou vzpěru pro zajištění stability zástěny. Vzpěry jsou zhotoveny z nerez oceli a lze je libovolně zkracovat, řez je schován v zakončovacích dílech (vyjma rohových vzpěr, které nelze upravovat).
K čištění skel doporučujeme ASC čistící a ochranný prostředek, 94000.
Charakteristika sprchových zástěn série MODULAR SHOWER:
- Čiré bezpečnostní sklo o síle 8 mm
- Povrchová úprava Antidrop zabraňuje usazování vodního kamene a usnadňuje čištění
- Hliníkové profily v chromu nebo matně černé povrchové úpravě
- Výška 2000 mm
Antidrop
Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho snadnou údržbu. Při výrobě skla je nanášena na jeho povrch s použitím nanotechnologie a je obsažena v ceně zástěn.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Návod
Dokumenty - Údržba
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pevné bezdveřové zástěny walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 38.11 kg |
| EAN: | 8590913918049 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva profilu: | Černá mat |
| Dostupnost: | Skladem |
| Šířka: | 800 mm |
| Tloušťka skla: | 8 mm |
| Tvar: | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně: | ČIRÉ sklo |
| Úprava skla: | Antidrop |
| Výška: | 2000 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
POLYSAN – Česká kvalita s tradicí od roku 1996
Ryze česká společnost Polysan se sídlem v Nesměřicích u Zruče nad Sázavou patří mezi absolutní špičku v oboru sanitární techniky. Od svého založení v roce 1996 se specializuje na vývoj a výrobu koupelnového vybavení, které vyniká precizním zpracováním a použitím těch nejkvalitnějších materiálů, jako je prémiový akrylát či lité sklo.
Díky vlastnímu vývoji a moderním výrobním technologiím dokáže Polysan pružně reagovat na trendy a nabízet řešení, která jsou funkční i esteticky dotažená. Portfolio značky zahrnuje vše od designových van a sprchových koutů až po unikátní hydromasážní systémy, které jsou do výrobků instalovány s vysokým podílem ruční práce. Polysan je součástí silné skupiny UBC, což zaručuje stabilitu a vynikající servisní zázemí.

Časté dotazy k produktům POLYSAN
? V čem spočívá hlavní výhoda van a vaniček Polysan?
Polysan používá výhradně značkový akrylát, který je probarvený v celé tloušťce, nestudí a velmi snadno se udržuje. Díky sklovláknité výztuži a tuhému dnu jsou výrobky extrémně stabilní a mají dlouhou životnost, což značka potvrzuje nadstandardními zárukami.
? Nabízí Polysan také atypická řešení na míru?
Ano, flexibilita je jednou z největších předností. Polysan dokáže vyrobit vany s hydromasáží přesně podle přání zákazníka nebo nabídnout sprchové zástěny a walk-in řešení s nastavitelnými profily, které vyřeší i ty nejnáročnější dispozice koupelen.
? Je zajištěn servis produktů i po letech?
Jakožto tradiční český výrobce garantuje Polysan vynikající dostupnost náhradních dílů a profesionální servis. I po skončení záruční doby se můžete spolehnout na odbornou pomoc a podporu vlastní sítě techniků.
