MODULAR SHOWER vanová zástěna 750x1500mm, čiré sklo
Kód: BMS1-92



Související produkty
Detailní popis produktu
Vanové zástěny jsou elegantním a praktickým řešením, pokud nechcete nebo nemůžete použít sprchový kout.
- Variabilní provedení umožnuje instalaci na levou i pravou stranu vany
- Bezrámové provedení
- Lze instalovat s kolmou nebo rohovou vzpěrou (vzpěra je k dokoupení)
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Návod
Dokumenty - Údržba
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vanové zástěny |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 26.5 kg |
| EAN: | 8590913884689 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva profilu: | Leštěný hliník |
| Rozměr: | 75x150 |
| Šířka: | 750 mm |
| Tloušťka skla: | 8 mm |
| Typ otevíraní: | Jednodílná pevná |
| Typ výplně: | ČIRÉ sklo |
| Úprava skla: | Antidrop |
| Výška: | 1500 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
POLYSAN – Česká kvalita s tradicí od roku 1996
Ryze česká společnost Polysan se sídlem v Nesměřicích u Zruče nad Sázavou patří mezi absolutní špičku v oboru sanitární techniky. Od svého založení v roce 1996 se specializuje na vývoj a výrobu koupelnového vybavení, které vyniká precizním zpracováním a použitím těch nejkvalitnějších materiálů, jako je prémiový akrylát či lité sklo.
Díky vlastnímu vývoji a moderním výrobním technologiím dokáže Polysan pružně reagovat na trendy a nabízet řešení, která jsou funkční i esteticky dotažená. Portfolio značky zahrnuje vše od designových van a sprchových koutů až po unikátní hydromasážní systémy, které jsou do výrobků instalovány s vysokým podílem ruční práce. Polysan je součástí silné skupiny UBC, což zaručuje stabilitu a vynikající servisní zázemí.

Časté dotazy k produktům POLYSAN
? V čem spočívá hlavní výhoda van a vaniček Polysan?
Polysan používá výhradně značkový akrylát, který je probarvený v celé tloušťce, nestudí a velmi snadno se udržuje. Díky sklovláknité výztuži a tuhému dnu jsou výrobky extrémně stabilní a mají dlouhou životnost, což značka potvrzuje nadstandardními zárukami.
? Nabízí Polysan také atypická řešení na míru?
Ano, flexibilita je jednou z největších předností. Polysan dokáže vyrobit vany s hydromasáží přesně podle přání zákazníka nebo nabídnout sprchové zástěny a walk-in řešení s nastavitelnými profily, které vyřeší i ty nejnáročnější dispozice koupelen.
? Je zajištěn servis produktů i po letech?
Jakožto tradiční český výrobce garantuje Polysan vynikající dostupnost náhradních dílů a profesionální servis. I po skončení záruční doby se můžete spolehnout na odbornou pomoc a podporu vlastní sítě techniků.
