MORIAN umyvadlová skříňka 100x14x48cm, dub černý, levá
Kód: MR125



Související produkty
Detailní popis produktu
Umyvadlové skříňky MORIAN působí svěžím dojmem, který ocení především ti, kteří upřednostňují desku, ale postrádají u ní úložný prostor. Skříňky MORIAN tento problém zdařile řeší! Zkosené hrany čela skříňky jí dodávají na eleganci a přímo navádí uložit nezbytnosti do otevřené policové části. Zásuvky jsou bezúchytkové, otevírají se tahem za boční stranu a jsou vybaveny systémem automatického dovření. V nabídce v dekorech dub a dub černý a šířce od 100 do 140 cm.
Kolekci doplňují vysoké skříňky ve stejném stylu se zkosenými hranami čela. Dvířka jsou bezúchytková, otevírají se tahem a jsou vybavena zpomalovacími panty.
Nábytek je dodáván ve smontovaném stavu, připraven k okamžité instalaci.
Nábytek instalujte na rovnou stěnu. Při zkroucení korpusu skříňky může dojít k poruše funkce dovíracích mechanismů. Nevystavujte nábytek trvalé vlhkosti a styku s vodou.
- Umyvadlové skříňky jsou bez otvorů pro sifon a baterii v pracovní desce, nutno vyvrtat
Tiché a plynulé zavírání
Nábytek je vybaven pojezdy zásuvek s pomalým dojezdem a systémem automatického dovření zásuvek. Již žádné hlučné dovírání.
Technický list ke stažení zde
Video ke shlédnutí
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové skříňky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 19.5 kg |
| EAN: | 8590913892417 |
| Balení: | 1 ks |
| Balení neobsahuje: | Umyvadlo |
| Barva: | Hnědá |
| Dekor: | Dub černý (KronoSwiss) |
| Dostupnost: | Skladem |
| Hloubka: | 480 mm |
| Instalace: | Závěsné na stěnu |
| Materiál: | HPL laminát/lamino |
| Rozměr: | 100x14x48 cm |
| Šířka: | 1000 mm |
| Typ skříňky: | Zásuvky |
| Typ umyvadla: | Umyvadlo na desku |
| Výbava: | Tiché a plynulé zavírání |
| Výška: | 140 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
SAPHO – Český lídr v designu koupelen
Historie ryze české značky SAPHO se začala psát v roce 1991. Původně malý rodinný podnik založený Jiřím Ježkem se během více než 30 let vypracoval v jednoho z nejvýznamnějších výrobců a distributorů koupelnového vybavení ve střední Evropě. Dnes je SAPHO synonymem pro inovace, kvalitu a špičkový design.
Značka disponuje vlastním výrobním a skladovým areálem a pod svými křídly sdružuje i další významná jména jako Polysan (výroba van a vaniček), Aqualine či Bruckner. Díky úzké spolupráci s renomovanými designéry a zastupování světových špiček, jako je italská GSI ceramica, přinánaší SAPHO do českých koupelen styl, který udává trendy.

Časté dotazy k produktům SAPHO
? Je SAPHO pouze distributor, nebo produkty i vyrábí?
SAPHO je hrdým českým výrobcem. Skupina vlastní výrobní závody (např. Polysan), kde se specializuje na výrobu špičkových akrylátových van, sprchových vaniček a koupelnového nábytku s vysokým podílem ruční práce a kontroly kvality.
? Kde mohu vidět produkty SAPHO naživo?
Díky rozsáhlé distribuční síti jsou produkty SAPHO dostupné u specializovaných prodejců po celé České republice. U nás na e-shopu Koupelny-Sanita.cz nabízíme kompletní sortiment s garancí odborného poradenství a rychlého dodání přímo ze skladů výrobce.
? Jaký je rozdíl mezi značkami SAPHO a Aqualine?
Obě značky patří do stejné skupiny UBC s.r.o. Zatímco SAPHO se orientuje na moderní design, prémiové materiály a technologické novinky, značka Aqualine představuje ekonomickou variantu s důrazem na maximální funkčnost za nejnižší cenu.
