MULAN kosmetické zrcátko s přísavkami, LED, Ø 127mm, bílá
Kód: 03003201
Český eshop už 19 let

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 733 640 565

Ověření výrobci

Pomůžeme Vám s kompletací
Související produkty
Detailní popis produktu
- 5x zoom
- LED osvětlení vyžaduje 3x AAA baterie (nejsou součástí balení)
Dokumenty - Návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kosmetická zrcátka |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.299 kg |
| EAN: | 4006956137742 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Bílá |
| Dostupnost: | Skladem |
| Druh: | Kosmetické zrcátko |
| Hloubka: | 30 mm |
| Instalace: | Přísavka |
| Materiál: | Plast |
| Šířka: | 165 mm |
| Tvar: | Kruhové |
| Výška: | 165 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
