MYLINE rohová polička do sprchy, 214x90x214mm, nerez lesk
Kód: 105T12100
Český eshop už 19 let

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 733 640 565

Ověření výrobci

Pomůžeme Vám s kompletací
Související produkty
Detailní popis produktu
Police MYLINE z nerezové oceli představují elegantní a prostorově úsporné řešení pro uložení sprchové kosmetiky. Díky odtokovým drážkám se na jejich povrchu nehromadí voda, což usnadňuje údržbu a zachovává čistý vzhled. Minimalistický design podtrhne moderní charakter koupelny. Rovné police jsou navíc vybaveny praktickými háčky.
Technický list ke stažení zde
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Poličky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.665 kg |
| EAN: | 8003062866272 |
| Balení: | 1 ks |
| Balení obsahuje: | Montážní sada |
| Barva: | Chrom |
| Délka: | 214 mm |
| Dostupnost: | Dodání do 6ti týdnů |
| Druh: | Polička: rohová |
| Hloubka: | 214 mm |
| Instalace: | Vrtání |
| Materiál: | Nerez |
| Rozměr: | 214x90x214 mm |
| Šířka: | 214 mm |
| Tvar: | Hranaté |
| Výška: | 90 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
