Nerezová sprchová vanička, čtverec 90x90cm, mat
Kód: 13052.90.S



Související produkty
Oblíbené baterie v moderním designu.
ELCOR elektrický sušák ručníků 480×920×50 mm v moderním černém matném provedení je praktickým doplňkem každé koupelny. S výkonem 128 W zajišťuje rychlé a efektivní sušení...
Trendy sprchová baterie PIRA 33 z nabídky společnosti HOPA. Kvalitní baterie s keramickou kartuší, díky které je zaručena dlouhodobá spolehlivost a životnost. Balení sprchové...
Velmi úsporná sprchová baterie FONTI 31 z nabídky společnosti HOPA. Nástěnná baterie má pákové ovládání. Díky keramické kartuši je zaručena dlouhá životnost baterie. Balení...
Sprchová baterie VENEZIA V-12 od české společnosti HOPA. Retro design sprchové baterie zaujme na první pohled a jen tak se neokouká. Povrchová úprava v provedení bronz poskytne...
Přepínač podomítkový pro dva výstupy Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čtvercové vaničky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 9.869 kg |
| EAN: | 8435368073373 |
| Barva: | Nerez mat |
| Délka: | 900 mm |
| Dostupnost: | Dodání do 8 týdnů |
| Materiál: | Nerez |
| Průměr odpadu: | 60 mm |
| Reliéf (povrch) dna: | Profilovaný |
| Rozměr: | 90x90x3 cm |
| Šířka: | 900 mm |
| Tvar: | Čtvercové |
| Výška: | 30 mm |
| Záruka: | 2 roky |
RETRO keramická sprchová vanička dodá vaší koupelně nejen elegantní retro vzhled, ale také praktické a odolné řešení pro vaše každodenní sprchování. V této čtvercové variantě o...
Vaničky pro instalaci do obkladu
Keramická sprchová vanička čtverec 90x90x2cm v elegantním provedení agave mat je skvělým řešením pro vaši koupelnu. Tato vanička je vyrobená z kvalitní keramiky, která je odolná...
Se sprchovou vaničkou 800x30x800 mm v nerezovém matovém provedení si zajistíte dokonalost v každém koupelnovém prostoru. S jejími rozměry umožňujícími pohodlné sprchování a...
Vážení zákazníci, představujeme Vám novinku od značky Cersanit - set B451 se sprchovou vaničkou Tako Slim o rozměru 90x4 cm v elegantní bílé matné barvě. Tato moderní vanička se...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
