Nerezová sprchová vanička hluboká, čtverec 80x80x11,5cm, mat
Kód: 13055.2.S



Související produkty
Oblíbené baterie v moderním designu.
ELCOR elektrický sušák ručníků 480×920×50 mm v moderním černém matném provedení je praktickým doplňkem každé koupelny. S výkonem 128 W zajišťuje rychlé a efektivní sušení...
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Podomítkové baterie s přepínačem mají dvoucestný systém proudu vody. Lze je použít jako vanové i sprchové baterie. Podomítková baterie PIRA 09 z nabídky společnosti HOPA může...
Trendy sprchová baterie PIRA 33 z nabídky společnosti HOPA. Kvalitní baterie s keramickou kartuší, díky které je zaručena dlouhodobá spolehlivost a životnost. Balení sprchové...
Sprchová nástěnná vodovodní baterie YUTA Y-12/K s příslušenstvím s trendy klasickým vzhledem a čistou linií pro komfortní každodenní používání v jakékoli koupelně. Dlouhodobou...
Velmi úsporná sprchová baterie FONTI 31 z nabídky společnosti HOPA. Nástěnná baterie má pákové ovládání a díky keramické kartuši je zaručena dlouhá životnost baterie. Balení...
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čtvercové vaničky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 13 kg |
| EAN: | 8435368863127 |
| Barva: | Nerez mat |
| Délka: | 800 mm |
| Dostupnost: | Dodání do 8 týdnů |
| Materiál: | Nerez |
| Reliéf (povrch) dna: | Profilovaný |
| Rozměr: | 80x80x11,5 cm |
| Šířka: | 800 mm |
| Tvar: | Čtvercové |
| Výška: | 115 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Keramická sprchová vanička čtverec 90x90x2cm v elegantním provedení agave mat je skvělým řešením pro vaši koupelnu. Tato vanička je vyrobená z kvalitní keramiky, která je odolná...
Vyzkoušejte novou sprchovou vaničku TAKO od společnosti CERSANIT! Tato moderní vanička s rozměry 90x4 centimetrů je ideální volbou pro vaši koupelnu. Díky svému čtvercovému...
Keramická sprchová vanička v černé matové barvě o rozměru 80x80x2cm je ideální volbou pro váš koupelnový prostor. Své moderní a elegantní provedení dokonale ladí s každým typem...
Keramická sprchová vanička má moderní design, který perfektně ladí se všemi styly koupelny. Její čtvercový tvar o rozměrech 100x100x2cm poskytne dostatečný prostor pro...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
