NOWRA stojan s držákem na toaletní papír a WC štětkou, hranatý, černá/dub
Kód: 11127110
Český eshop už 19 let

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 733 640 565

Ověření výrobci

Pomůžeme Vám s kompletací
Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňky SKA, ať se jedná o stojany, držáky na ručníky nebo nástěnné police, vkusně doplní konzole ze série SKA Industrial. Veškeré kovové části jsou vyrobeny z prvotřídní oceli, lakované práškovou barvou.
Dokumenty - Návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zásobníky a držáky na toaletní papír |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.804 kg |
| EAN: | 4006956192499 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Černá;Hnědá |
| Dostupnost: | Skladem |
| Druh: | Držák toaletního papíru |
| Hloubka: | 165 mm |
| Instalace: | Na postavení |
| Materiál: | Dřevo;Ocel |
| Rozměr: | 215x660x165 mm |
| Šířka: | 215 mm |
| Tvar: | Hranaté |
| Výška: | 660 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
