ODETTA skříňka spodní dvířková 30x50x43,5cm, pravá/levá, borovice rustik
Kód: DT300-1616



Související produkty
Detailní popis produktu
Série ODETTA nabízí umyvadlové skříňky v kombinaci se 3 druhy umyvadel - keramická KARE, z litého mramoru GODIVA a betonová QUADRADO. Série je také navržena pro vybraná umyvadla na postavení. Rozměrovou variabilitu umožňuje kombinace umyvadlových a spodních skříňek. Bezúchytkové zásuvky jsou vybaveny výsuvy BLUM s tlumeným dovíráním. Horní zásuvka je bez výřezu pro sifon, čímž se zvyšuje úložná plocha zásuvky. Mezi zásuvkami je hliníková lišta CHANEL v černé nebo bílé barvě. Na přání lze dodat lištu i ve zlaté barvě.
Další možností, jak změnit design nábytku, je použití ocelových podpěrných noh, které jsou v nabídce ve dvou variantách. Široká nabídka moderních dekorů a barev je samozřejmostí.
Doplněním skříněk o zrcadla NIROX ve stejném dekoru nebo barvě získáte sladěný celek pro svou koupelnu. Úložný prostor lze navíc rozšířit přidáním doplňkových skříněk ESPACE do sestavy.
Nábytek je dodáván ve smontovaném stavu, připraven k okamžité instalaci.
Nábytek instalujte na rovnou stěnu. Při zkroucení korpusu skříňky může dojít k poruše funkce dovíracích mechanismů. Nevystavujte nábytek trvalé vlhkosti a styku s vodou.
Po použití koupelnu řádně odvětrejte. Proti případnému zatékání do skříňky použijte silikonový tmel.
Lze vyrobit v tomto barevném provedení:
Cenová skupina A příplatek 0%
Cenová skupina B: příplatek 30%
Cenová skupina C: příplatek 50%
jakákoliv barva dle vzorníku RAL nebo NCS v lesklém nebo matném provedení
Dodací lhůta cenových skupin B a C je 6 týdnů.
Směr otevírání - univerzální
Instalace je možná s levým nebo pravým otevíráním dveří.
Zpomalovací panty
Nábytek je vybaven mechanismem zpomalovacích pantů u dvířek. Dvířka stačí jen lehce postrčit a ona se již sama dovřou.
Bezúchytkové otvírání
Nábytek je vybaven systémem "Push to open" firmy Hettich nebo systémem TIP-ON firmy Blum - bezúchytková čela a dvířka pro komfortní otevírání bez úchytky. Stačí na ně jen krátce zlehka ťuknout. Pro zavření na čelo nebo dveře lehounce zatlačte.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Video ke shlédnutí
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nízké skříňky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 15.5 kg |
| EAN: | 8590913885365 |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Hnědá |
| Dekor: | Borovice rustik |
| Dostupnost: | Skladem |
| Hloubka: | 435 mm |
| Instalace: | Závěsné na stěnu |
| Jiné barevné provedení: | Dle vzorníku |
| Materiál: | MDF/lamino |
| Rozměr: | 30x50x43,5 cm |
| Směr otevírání: | Univerzální |
| Šířka: | 300 mm |
| Typ skříňky: | Dvířka |
| Výbava: | Zpomalovací panty;Bezúchytkové otvírání |
| Výška: | 500 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
SAPHO – Český lídr v designu koupelen
Historie ryze české značky SAPHO se začala psát v roce 1991. Původně malý rodinný podnik založený Jiřím Ježkem se během více než 30 let vypracoval v jednoho z nejvýznamnějších výrobců a distributorů koupelnového vybavení ve střední Evropě. Dnes je SAPHO synonymem pro inovace, kvalitu a špičkový design.
Značka disponuje vlastním výrobním a skladovým areálem a pod svými křídly sdružuje i další významná jména jako Polysan (výroba van a vaniček), Aqualine či Bruckner. Díky úzké spolupráci s renomovanými designéry a zastupování světových špiček, jako je italská GSI ceramica, přinánaší SAPHO do českých koupelen styl, který udává trendy.

Časté dotazy k produktům SAPHO
? Je SAPHO pouze distributor, nebo produkty i vyrábí?
SAPHO je hrdým českým výrobcem. Skupina vlastní výrobní závody (např. Polysan), kde se specializuje na výrobu špičkových akrylátových van, sprchových vaniček a koupelnového nábytku s vysokým podílem ruční práce a kontroly kvality.
? Kde mohu vidět produkty SAPHO naživo?
Díky rozsáhlé distribuční síti jsou produkty SAPHO dostupné u specializovaných prodejců po celé České republice. U nás na e-shopu Koupelny-Sanita.cz nabízíme kompletní sortiment s garancí odborného poradenství a rychlého dodání přímo ze skladů výrobce.
? Jaký je rozdíl mezi značkami SAPHO a Aqualine?
Obě značky patří do stejné skupiny UBC s.r.o. Zatímco SAPHO se orientuje na moderní design, prémiové materiály a technologické novinky, značka Aqualine představuje ekonomickou variantu s důrazem na maximální funkčnost za nejnižší cenu.



























