Oválné umyvadlo DANEA 55x34,5x14 cm (bss7558)
Kód: BSS7558



Související produkty
KING umyvadlový sifon 5/4" je dokonalým doplňkem každého umyvadla. Díky průměru odpadu 32 mm a kvalitnímu materiálu z ABS plastu s chromovým povrchem je tento sifon nejen...
Vodovodní baterie ANTEA Vás vrátí o několik desítek let zpět a v retro stylu si můžete vybavit celou koupelnu počínaje bateriemi, pokračuje přes koupelnové doplňky a keramiku,...
DEANTE - Vysoká baterie na umyvadlo Silia v bronzu kartáčovaném provedení je luxusní a praktický doplněk pro vaše koupelny. S jejím moderním designem a obdélníkovou výlevkou...
Představujeme Vám novinku našeho sortimentu - FLERY stojánkovou umyvadlovou baterii vysokého designu v trendy gun metal provedení! Tento elegantní kousek zaujme nejen svým...
FLERY stojánková umyvadlová baterie vysoká, chrom je ideální volbou pro každou moderní koupelnu. S jejím elegantním designem a chromovým povrchem se bude skvěle hodit k...
Umyvadlová vysoká stojánková vodovodní baterie ULTRA U-18D NEW GRAFIT v grafitové barvě zaujme už na první pohled svým atraktivním vzhledem, který umocní moderní design...
Detailní popis produktu
Oválné keramické umyvadlo Danea vyniká jednoduchým oválným designem a barvou.
Otvor pro výpusť má standardní rozměry - průměr 45 mm.
Keramické umyvadlo Danea je vhodné k instalaci na desku, nebo k postavení na desku.
K umyvadlu Danea nabízíme i vysoké stojánkové umyvadlové baterie, nebo nástěnné umyvadlové baterie, které naleznete v souvisejícím zboží níže.
Umyvadlo je standardně dodáváno bez výpusti a sifonu. Příslušenství naleznete v níže uvedeném souvisejícím zboží.
| Záruka | 24 měsíců |
|---|---|
| Hmotnost za mj | 7 kg |
| Kód | bss7558 |
| Instalace | Na desku |
| Barva | Bílá |
| Rozměry | 55 x 34,5 x 14 cm |
| Šířka | 55 cm |
| Hloubka | 34,5 cm |
| Materiál | Keramika, bílá lesklá glazura |
| Typ | Umyvadlo |
| Počet otvorů | bez otvoru pro baterii |
| Přepad | Ne |
| Styl | Oválné |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla na desku |
|---|---|
| Záruka: | 24m |
| Hmotnost: | 7 kg |
| Dostupnost: | Skladem |
Nezápomenutelný zážitek ve vaší koupelně s naším INFINITY OVAL keramickým umyvadlem na desku. Tento luxusní kousek je perfektní volbou pro každou moderní koupelnu. S rozměry...
REA - Umyvadlo na desku CLEO White Gold Edge REA-U6211 je elegantní a stylovou volbou pro Vaši koupelnu. S jeho atraktivním designem v bílém provedení a zlatým okraji přináší do...
THIN umyvadlo na desku v elegantním provedení Rockstone je ideální volbou pro každou moderní koupelnu. Díky svým kompaktním rozměrům 55x35cm se dokonale hodí i do menších...
Nabízíme Vám elegantní řešení pro Vaši koupelnu - PURA keramické umyvadlo na desku s průměrem 42cm v bílém lesklém provedení s ExtraGlaze technologií. Toto moderní umyvadlo je...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
