QUASAR umyvadlový sifon šetřící místo, 5/4" odpad 32mm, chrom
Kód: 811.215.5.K



Související produkty
Umyvadlo na desku ANYA, které jsou vyrobené ze syntetické pryskyřice se vyznačují průhledností materiálu a dokonale hladkým povrchem. Směs pryskyřice s vybranými pigmenty...
Nabízíme vám kvanta umyvadlo vyrobené z kvalitního litého mramoru. Toto umyvadlo je elegantní, moderní a zároveň velmi praktické. S rozměry 50x40cm se ideálně hodí pro menší...
Umyvadlo na desku ANYA, které jsou vyrobené ze syntetické pryskyřice se vyznačují průhledností materiálu a dokonale hladkým povrchem. Směs pryskyřice s vybranými pigmenty...
KUBE X keramické umyvadlo je ideální volbou pro moderní a stylovou koupelnu. S rozměry 80x47 cm a elegantními liniemi se dokonale hodí do každého prostoru. Jeho výhodou je také...
Naše novinka, KUBE X keramické umyvadlo 80x47cm, bude skvělým doplňkem vaší koupelny. S odkládací plochou vpravo a bílou ExtraGlaze povrchovou úpravou, bude to nejen praktický,...
Umyvadlo na desku ANYA, které jsou vyrobené ze syntetické pryskyřice se vyznačují průhledností materiálu a dokonale hladkým povrchem. Směs pryskyřice s vybranými pigmenty...
Detailní popis produktu
Šetřící místo
Jedná se o systém, kde trubka těsně pod umyvadlem odvede vodu ke zdi a teprve tam ji odvádí svisle dolů. Toto řešení je vhodné například do koupelnového nábytku, kdy sifon nebrání využití police/zásuvky, pro umyvadla s policí nebo k umyvadlům pro tělesně handicapované.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové sifony |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.24 kg |
| EAN: | 8019952120713 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Dostupnost: | Dodání do 8 týdnů |
| Materiál: | Mosaz |
| Průměr odpadu: | 32 mm |
| Velikost závitu: | 5/4" |
| Výbava: | Šetřící místo |
| Záruka: | 2 roky |
Představujeme Vám nový KING umyvadlový sifon, který skvěle využije místo pod Vaším umyvadlem díky svému šetřícímu designu. Je vybavený 5/4 odpadem a je vhodný pro odpad o...
Umyvadlový sifon šetřící místo je praktickým řešením pro vaši koupelnu. S jeho pomocí ušetříte cenné místo v umývadle díky 5/4" odpadu a 32mm výhybce. Kulatý design v chromovém...
Vhodný do skříněk pod umyvadlo nebo k umyvadlům pro tělesně postižené.
URBINO umyvadlový sifon je ideální volbou pro každého, kdo si chce ušetřit místo v koupelně i peníze za vodu. Tento inovativní sifon je vybaven click-clack výpustí, která...
Nezbytnou a praktickou součástí každé vany je automatický vanový sifon STY-536-A. Trendy otočné ovládání výpusti. Možnost volby barevné varianty ovládání výpusti a víka....
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
