REA - Umyvadlo na desku Belinda 46,5x33,5 černá matná REA-U8470
Kód: REA-U8470



Související produkty
REA - Podomítková umyvadlová baterie Lungo zlatá REA-B8559 je nová moderní baterie, která zaujme svým luxusním designem a kvalitním provedením. Tato baterie dodá Vašemu...
Září váš koupelnu moderním a elegantním doplňkem - MEXEN - Elba umyvadlová baterie vysoká černá 74110-70. Tato luxusní baterie nejenomže perfektně zapadne do minimalistického...
Detailní popis produktu
Krásné, mimořádně funkční a moderní umyvadlo na desku Rea Belinda je umyvadlo, které dokonale vyplní váš prostor v koupelně při zachování dokonalého vzhledu a estetiky interiéru. Umyvadlo je přizpůsobeno pro montáž na desku nebo skříňku. Bylo vyrobeno z vysoce kvalitní sanitární keramiky. Díky speciální fázi výroby je odolné a snadno se čistí. Nejkvalitnější sanitární keramika s černým matným povrchem upoutá pozornost každého.
| Způsob montáže: | na desku |
|---|---|
| Barva: | černá matná |
| Délka umyvadla: | 465 mm |
| Šířka umyvadla: | 335 mm |
| Výška umyvadla: | 135 mm |
| Materiál: | sanitární keramika |
| Otvor pro baterii: | ne |
| Přepadový otvor: | ne |
| Průměr vypouštěcího otvoru: | 45 mm |
Baterie není součástí balení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 7.5 kg |
| EAN: | 5902557336814 |
| Dostupnost: | Dodání do 14ti dnů |
NEASA keramické umyvadlo je skvělým doplňkem pro vaši koupelnu. Jeho rozměry 52x42cm zajistí dostatek prostoru pro pohodlné mytí rukou nebo obličeje. Navíc jeho bílá barva dodá...
Elegantní ANHELO skleněné gravírované umyvadlo na desku v černé barvě o průměru O 39,5 cm je ideální volbou pro moderní koupelny. Luxusní design umyvadla na desku s precizním...
Luxusní a praktické umyvadlo na desku RIANO. Velmi oblíbené kulatá linie umyvadla na desku pomůžou v nové koupelně dotvořit příjemnou atmosféru. Umyvadlo je dodáváno bez krytky...
AQUATIC umyvadlo je moderní a nadčasový kus pro vaši koupelnu. Jeho rozměry 70x46cm a elegantní bílá barva z něj dělají ideální volbu pro každý styl interiéru. Toto umyvadlo je...
Luxusní a praktické umyvadlo na desku ELLISSE. Velmi oblíbené zaoblené linie umyvadla na desku pomůžou v nové koupelně dotvořit příjemnou atmosféru. Umyvadlo je bez otvoru pro...
Luxusní a praktické umyvadlo na desku ARTENA. Velmi oblíbené kulatá linie umyvadla na desku pomůžou v nové koupelně dotvořit příjemnou atmosféru. Umyvadlo je dodáváno bez krytky...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
