REA - Umyvadlo na desku perleťově bílá 37,5x51,5 REA-U0265
Kód: REA-U0265



Související produkty
Rozčarovaní neustálým hledáním dokonalé stojánkové umyvadlové baterie? Už se nemusíte zbavovat vašich nároků na funkčost a design, vyzkoušejte naši CLASSIC stojánkovou...
Vyberte si kvalitní a designově elegantní éčko pro vaši koupelnu - MEXEN - Indus uymvadlová baterie vysoká, černá 744610-70. Tato moderní baterie nejenže perfektně ladí s každým...
FLERY stojánková umyvadlová baterie vysoká, chrom je ideální volbou pro každou moderní koupelnu. S jejím elegantním designem a chromovým povrchem se bude skvěle hodit k...
Detailní popis produktu
Umyvadlo je vyrobeno z nejkvalitnější bílé keramiky a má oválný, zvlněný tvar. Vysoce lesklý povrch ozdobí každý koupelnový interiér. Bude to skvělý doplněk pro milovníky nestandardních tvarů, přináší eleganci uspořádání koupelny doma i v kanceláři. Umyvadlo je přizpůsobeno pro montáž na desku nebo skříňku. Bylo vyrobeno z vysoce kvalitní sanitární keramiky. Díky speciální fázi výroby je odolné a snadno se čistí.
| Způsob montáže: | na desku |
|---|---|
| Barva: | perleťově bílá |
| Šířka umyvadla: | 515 mm |
| Výška umyvadla: | 135 mm |
| Materiál: | sanitární keramika |
| Otvor pro baterii: | Ne |
| Přepadový otvor: | Ne |
| Průměr vypouštěcího otvoru: | 45 mm |
Baterie není součástí balení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla na desku |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 8 kg |
| EAN: | 5902557356874 |
| Dostupnost: | Dodání do 14ti dnů |
NEASA keramické umyvadlo je skvělým doplňkem pro vaši koupelnu. Jeho rozměry 52x42cm zajistí dostatek prostoru pro pohodlné mytí rukou nebo obličeje. Navíc jeho bílá barva dodá...
Elegantní ANHELO skleněné gravírované umyvadlo na desku v černé barvě o průměru O 39,5 cm je ideální volbou pro moderní koupelny. Luxusní design umyvadla na desku s precizním...
Luxusní a praktické umyvadlo na desku RIANO. Velmi oblíbené kulatá linie umyvadla na desku pomůžou v nové koupelně dotvořit příjemnou atmosféru. Umyvadlo je dodáváno bez krytky...
AQUATIC umyvadlo je moderní a nadčasový kus pro vaši koupelnu. Jeho rozměry 70x46cm a elegantní bílá barva z něj dělají ideální volbu pro každý styl interiéru. Toto umyvadlo je...
Luxusní a praktické umyvadlo na desku ELLISSE. Velmi oblíbené zaoblené linie umyvadla na desku pomůžou v nové koupelně dotvořit příjemnou atmosféru. Umyvadlo je bez otvoru pro...
Luxusní a praktické umyvadlo na desku ARTENA. Velmi oblíbené kulatá linie umyvadla na desku pomůžou v nové koupelně dotvořit příjemnou atmosféru. Umyvadlo je dodáváno bez krytky...
CERSANIT - UMYVADLO NA DESKU CREA 38 K114-002 je ideální volbou pro všechny, kteří hledají moderní a praktické řešení pro svou koupelnu. Toto elegantní umyvadlo s plochou deskou...
KUBE X keramické umyvadlo 60x47cm, bílá ExtraGlaze je ideální volbou pro každou moderní koupelnu. S jemnými liniemi a precizním provedením se stane skvělým doplňkem vašeho...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
