REDONDO elektrický sušák ručníků, kulatý, 630x1160mm, 130W, nerez lesk
Kód: ER230V



Související produkty
Detailní popis produktu
Univerzální sušák z nerezové oceli REDONDO s kulatými profily poskytne koupelně ojedinělý vzhled. Uvnitř topného tělesa je umístěn odporový drát bez použití kapalné plnící směsi. Těleso lze zapojit přímo do elektrické zásuvky díky kroucenému kabelu zakončenému vidlicí nebo s použitím doporučeného adaptéru můžete kabel skrýt a napojit ho přímo do svorkovnice schované ve stěně pro čistý vzhled koupelny. Sušák je určen k nahřívání a sušení ručníků, které oceníte především v zimním období.
- Po nahřátí se teplota pohybuje mezi 45 až 55 °C dle teploty okolí
- Délka krouceného kabelu po roztažení: 150 cm
- Napájecí kabel nelze pozičně měnit
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Návod
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické topení a sušáky ručníků |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 5.708 kg |
| EAN: | 8590913924088 |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Dostupnost: | Skladem |
| Materiál: | Nerez |
| Možnost vytápění: | Elektrické vytápění integrované v tělese |
| Příkon: | 130 W |
| Rozměr: | 630x1160 mm |
| Šířka: | 630 mm |
| Tvar: | Tvar H |
| Výška: | 1160 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
SAPHO – Český lídr v designu koupelen
Historie ryze české značky SAPHO se začala psát v roce 1991. Původně malý rodinný podnik založený Jiřím Ježkem se během více než 30 let vypracoval v jednoho z nejvýznamnějších výrobců a distributorů koupelnového vybavení ve střední Evropě. Dnes je SAPHO synonymem pro inovace, kvalitu a špičkový design.
Značka disponuje vlastním výrobním a skladovým areálem a pod svými křídly sdružuje i další významná jména jako Polysan (výroba van a vaniček), Aqualine či Bruckner. Díky úzké spolupráci s renomovanými designéry a zastupování světových špiček, jako je italská GSI ceramica, přinánaší SAPHO do českých koupelen styl, který udává trendy.

Časté dotazy k produktům SAPHO
? Je SAPHO pouze distributor, nebo produkty i vyrábí?
SAPHO je hrdým českým výrobcem. Skupina vlastní výrobní závody (např. Polysan), kde se specializuje na výrobu špičkových akrylátových van, sprchových vaniček a koupelnového nábytku s vysokým podílem ruční práce a kontroly kvality.
? Kde mohu vidět produkty SAPHO naživo?
Díky rozsáhlé distribuční síti jsou produkty SAPHO dostupné u specializovaných prodejců po celé České republice. U nás na e-shopu Koupelny-Sanita.cz nabízíme kompletní sortiment s garancí odborného poradenství a rychlého dodání přímo ze skladů výrobce.
? Jaký je rozdíl mezi značkami SAPHO a Aqualine?
Obě značky patří do stejné skupiny UBC s.r.o. Zatímco SAPHO se orientuje na moderní design, prémiové materiály a technologické novinky, značka Aqualine představuje ekonomickou variantu s důrazem na maximální funkčnost za nejnižší cenu.
