REDUTA volně stojící vana litý mramor 150x75x46cm, bílá
Kód: 72843



Související produkty
Detailní popis produktu
Exkluzivní vana Reduta je samostatně stojící vana určená pro instalaci do volného prostoru koupelny. Její pravidelné geometrické linie dávají výrobku jistou nadčasovost při zachování vysokého standardu pohodlí.
Vana je odlita z jednoho kusu a její hmotnost poskytuje celé skořepině nejvyšší možnou stabilitu.
Úzký okraj vany nabízí vnitřní prostor srovnatelný s klasickými vanami o délce 150 cm.
- Vana je bez přepadu.
- Sifon je nutno zapustit do podlahy.
- Instalace sifonu nad podlahu je možná v případě použití konstrukce pod vanu.
Standardně je vana dodávána v bílé barvě. Lze objednat:
- Varianta vnitřní strana barva RAL: příplatek 30 %
- Varianta vnější strana barva RAL: příplatek 30 %
- Varianta celobarevné provedení v barvě RAL: příplatek 30 %
Litý mramor - materiál s tepelně-izolačními vlastnostmi, které oceníte při každém doteku
Používá se pro výrobu sprchových vaniček, van, umyvadel i dalších produktů. Vyrábí se ze směsi mletého vápence, sklářského písku, polyesterové pryskyřice a barviv. Výrobky z litého mramoru se vyznačují vysokou pevností, nulovým průhybem, stabilitou a elegantním designem.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - Návod
Dokumenty - Údržba
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Volně stojící vany |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 150 kg |
| EAN: | 8590729079682 |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Bílá |
| Délka: | 1500 mm |
| Dostupnost: | Skladem |
| Instalace: | Samostojná |
| Materiál: | Litý mramor |
| Objem: | 279 l |
| Průměr odpadu: | 52 mm |
| Rozměr: | 150x75x46 cm |
| Šířka: | 750 mm |
| Tvar: | Do prostoru |
| Výška: | 460 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
POLYSAN – Česká kvalita s tradicí od roku 1996
Ryze česká společnost Polysan se sídlem v Nesměřicích u Zruče nad Sázavou patří mezi absolutní špičku v oboru sanitární techniky. Od svého založení v roce 1996 se specializuje na vývoj a výrobu koupelnového vybavení, které vyniká precizním zpracováním a použitím těch nejkvalitnějších materiálů, jako je prémiový akrylát či lité sklo.
Díky vlastnímu vývoji a moderním výrobním technologiím dokáže Polysan pružně reagovat na trendy a nabízet řešení, která jsou funkční i esteticky dotažená. Portfolio značky zahrnuje vše od designových van a sprchových koutů až po unikátní hydromasážní systémy, které jsou do výrobků instalovány s vysokým podílem ruční práce. Polysan je součástí silné skupiny UBC, což zaručuje stabilitu a vynikající servisní zázemí.

Časté dotazy k produktům POLYSAN
? V čem spočívá hlavní výhoda van a vaniček Polysan?
Polysan používá výhradně značkový akrylát, který je probarvený v celé tloušťce, nestudí a velmi snadno se udržuje. Díky sklovláknité výztuži a tuhému dnu jsou výrobky extrémně stabilní a mají dlouhou životnost, což značka potvrzuje nadstandardními zárukami.
? Nabízí Polysan také atypická řešení na míru?
Ano, flexibilita je jednou z největších předností. Polysan dokáže vyrobit vany s hydromasáží přesně podle přání zákazníka nebo nabídnout sprchové zástěny a walk-in řešení s nastavitelnými profily, které vyřeší i ty nejnáročnější dispozice koupelen.
? Je zajištěn servis produktů i po letech?
Jakožto tradiční český výrobce garantuje Polysan vynikající dostupnost náhradních dílů a profesionální servis. I po skončení záruční doby se můžete spolehnout na odbornou pomoc a podporu vlastní sítě techniků.
