RETRO keramické umývátko 41x30cm, otvor pro baterii vpravo, bílá
Kód: 103301DX



Související produkty
Retro styl v precizním provedení z masivního dřeva
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Prodejní text pro Umyvadlová výpust 5/4, neuzavíratelná, tl.3-65mm, chromPředstavujeme Vám účinné řešení pro odvod vody z vašeho umyvadla - umyvadlovou výpust 5/4" s...
Retro styl v precizním provedení z masivního dřeva
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Nabízíme Vám skvělý doplněk do Vaší koupelny - SINTRA ECO 3,8 l/min stojánkovou umyvadlovou baterii v krásném chromovém provedení. Tato moderní baterie je nejen elegantním a...
Detailní popis produktu
Sanitární keramika RETRO vrátí do neuspěchané doby let minulých a navodí pocit pohody na starší chalupě, či vznešeného života ze zámeckého prostředí. Ať tak či onak, je potřeba s keramikou sladit i ostatní vybavení koupelny. Vhodným řešením jsou vodovodní baterie ANTEA a SASSARI. Obě série obsahují tříprvkové baterie, proto jsme schopni keramiku na zakázku nabídnout se třemi otvory. Dále k sérii doporučujeme koupelnové doplňky Diamond, nábytek Retro, Galanta a vany Retro, Foxtrot nebo Charleston od firmy Polysan.
Technický list ke stažení zde
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umývátka |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 6.65 kg |
| EAN: | 8590913898679 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Bílá |
| Dostupnost: | Skladem |
| Hloubka: | 300 mm |
| Instalace: | Nástěnná-šrouby;Do nábytku |
| Materiál: | Keramika |
| Otvor pro baterii: | 1 otvor |
| Přepad: | Ne |
| Rozměr: | 41x30 cm |
| Šířka: | 410 mm |
| Tvar: | Retro |
| Typ umyvadla: | Umývátko (malé) |
| Záruka: | 2 roky |
PICCOLINO betónové umývátko v barvě antracit je perfektní volba pro každé moderní koupelny. Toto elegantní umývátko o rozměrech 30,8x17cm zaujme nejen svým minimalistickým...
Minimalistické betonové umyvadlo na desku Minor od české značky Sapho v tradičním šedém matném provedení. S průměrem 26 cm je dokonalým doplňkem pro moderní toalety laděné do...
NUBES keramické umývátko s rozměry 40x32cm je dokonalou volbou pro vaši koupelnu. V moderním designu kombinuje eleganci s praktičností, ať už se jedná o novostavbu nebo...
KUBE X keramické umývátko je ideální volbou pro vaši koupelnu. Toto moderní umývátko o rozměrech 50x25cm přináší dokonalou kombinaci elegance a funkčnosti. Jeho broušená spodní...
Stylové betonové umyvadlo na desku Minor od české značky Sapho v netradičním cihlovém matném provedení. S průměrem 26 cm představuje ideální volbu pro designové toalety, kde...
NIMIS keramické umývátko na desku O 30 cm, bílá je skvělým řešením pro moderní koupelny. Jeho kompaktní rozměry zaručují praktičnost a úsporu prostoru, zatímco jeho bílá barva...
Kompaktní keramické umývátko Margitha od tradičního českého výrobce Sapho představuje ideální volbu pro ty nejmenší toalety a koupelny. V klasickém bílém provedení s rozměry...
Núbelské keramické umývátko 40x32cm bez otvoru v překrásném odstínu blush mat, vhodné pro každou moderní koupelnu. Tento luxusní kus z keramiky představuje kombinaci vysoké...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
