ROLLS sprchové dveře 1500mm, výška 2000mm, čiré sklo
Kód: RL1515



Související produkty
Detailní popis produktu
Série sprchových zástěn ROLLS disponuje výjimečným řešením posuvných dveří: velkoprůměrová kola se pohybují po spodním vodícím profilu, který zároveň slouží jako přetoková lišta. Kola jsou umístěna na vnější straně sprchového koutu a jsou tak dobře chráněna před rozstřikující se vodou. Horní podélná vzpěra poskytuje stabilní oporu pevnému dílu skla a zároveň vedení posuvných dveří. Při instalaci do niky je vzpěra uchycena oboustranně ke stěně, při instalaci s boční stěnou slouží k fixaci boční stěny.
Charakteristika sprchových zástěn série ROLLS:
- Velkoprůměrová ložisková kola se pohybují po spodním profilu a zaručují bezvadný chod na mnoho let
- Bezpečnostní sklo o síle 8 mm s oboustrannou povrchovou úpravou ANTIDROP pro snadnou údržbu
- Rozstřiku vody zabraňuje prahová lišta a magnetické těsnění
- Dveře jsou děleny na část posuvnou a část pevnou - umožňují variabilní instalaci s levým nebo pravým otevíráním
- Extrémně plochý spodní vodící profil dveří zaručuje téměř bezbariérový vstup
- Dvojdílné sprchové dveře do prostoru (pevná a posuvná část) s hliníkovými profily v chromu nebo matně černé povrchové úpravě
- Šířka dvojdílných sprchových dveří do prostoru je nastavitelná zkrácením kolejnice
K čištění skel doporučujeme ASC čistící a ochranný prostředek, 94000.

Zároveň přidržuje dveře v otevřené pozici.

Směr otevírání - univerzální
Instalace je možná s levým nebo pravým otevíráním dveří.
Antidrop
Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho snadnou údržbu. Při výrobě skla je nanášena na jeho povrch s použitím nanotechnologie a je obsažena v ceně zástěn.
Bezrámové sprchové zástěny
Ochranu proti přetečení vody u bezrámových zástěn zajišťuje nízká přetoková lišta, která dotváří čistý vzhled zástěny. Bezrámové zástěny tak působí svěžím elegantním dojmem.

Technický list ke stažení zde
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - Návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové dveře do niky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 37 kg |
| EAN: | 8590913910388 |
| 3D model: | ANO |
| Barva profilu: | Chrom - Leštěný hliník |
| Dostupnost: | Skladem |
| Instalační šířka do: | 1510 mm |
| Instalační šířka od: | 1470 mm |
| Směr otevírání: | Univerzální |
| Šířka: | 1500 mm |
| Šířka vstupu: | 625 mm |
| Tloušťka skla: | 8 mm |
| Tvar: | Dveře do niky |
| Typ otevírání: | Posuvné |
| Typ výplně: | ČIRÉ sklo |
| Úprava skla: | Antidrop |
| Vlastnosti: | Bezrámové provedení |
| Výška: | 2000 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
POLYSAN – Česká kvalita s tradicí od roku 1996
Ryze česká společnost Polysan se sídlem v Nesměřicích u Zruče nad Sázavou patří mezi absolutní špičku v oboru sanitární techniky. Od svého založení v roce 1996 se specializuje na vývoj a výrobu koupelnového vybavení, které vyniká precizním zpracováním a použitím těch nejkvalitnějších materiálů, jako je prémiový akrylát či lité sklo.
Díky vlastnímu vývoji a moderním výrobním technologiím dokáže Polysan pružně reagovat na trendy a nabízet řešení, která jsou funkční i esteticky dotažená. Portfolio značky zahrnuje vše od designových van a sprchových koutů až po unikátní hydromasážní systémy, které jsou do výrobků instalovány s vysokým podílem ruční práce. Polysan je součástí silné skupiny UBC, což zaručuje stabilitu a vynikající servisní zázemí.

Časté dotazy k produktům POLYSAN
? V čem spočívá hlavní výhoda van a vaniček Polysan?
Polysan používá výhradně značkový akrylát, který je probarvený v celé tloušťce, nestudí a velmi snadno se udržuje. Díky sklovláknité výztuži a tuhému dnu jsou výrobky extrémně stabilní a mají dlouhou životnost, což značka potvrzuje nadstandardními zárukami.
? Nabízí Polysan také atypická řešení na míru?
Ano, flexibilita je jednou z největších předností. Polysan dokáže vyrobit vany s hydromasáží přesně podle přání zákazníka nebo nabídnout sprchové zástěny a walk-in řešení s nastavitelnými profily, které vyřeší i ty nejnáročnější dispozice koupelen.
? Je zajištěn servis produktů i po letech?
Jakožto tradiční český výrobce garantuje Polysan vynikající dostupnost náhradních dílů a profesionální servis. I po skončení záruční doby se můžete spolehnout na odbornou pomoc a podporu vlastní sítě techniků.




