ROSANA hydromasážní vana, 140x140x49cm, Highline Hydro, chrom
Kód: 64119.5010



Související produkty
Detailní popis produktu
Nabídka hydromasážních van zahrnuje vany všech tvarů - od klasických obdélníkových pro jednu či dvě osoby, přes vany asymetrické až po kulaté. K objednání jsou ve verzích ACTIVE, ATTRACTION a HIGHLINE. Každý z těchto systémů nabízí možnost volby mezi variantou HYDRO (pouze vodní trysky) a HYDRO AIR (kombinace vodních a vzduchových trysek).
Jako volitelné příslušenství je na výběr COLORTERAPIE a možnost napouštění vany přepadovým mechanismem.
Všechny masážní systémy jsou dostupné v barevném provedení chrom, elegantní bílá a moderní černá. Cena všech barevných provedení je totožná.
Akrylát
Akrylátové vany a vaničky jsou vyráběny ze značkového akrylátu. Na rozdíl od koextrudovaných akrylátových desek, které mají měkčí povrch a menší chemickou odolnost, se vyrábí litím. To mj. znamená, že je probarvený v celé tloušťce, plně stálobarevný, neporézní a s vysokou povrchovou pevností. Má hladký povrch s minimální možností uklouznutí a dobře tlumí hluk dopadající vody.
HIGHLINE HYDRO
Vana je osazena systémem HIGHLINE HYDRO:
- Vodní trysky na záda
- Směrově nastavitelné vodní trysky na nohy a boky
- Elektronické ovládání přes ovládací panel
- Výkonné a tiché čerpadlo
- Elektronická ochrana čerpadla proti zapnutí bez vody
- Přepadová souprava včetně sifonu
- Spádované potrubí pro snadné odvodnění
- Snadná instalace (jako klasické vany + el. přívod)
- Nosná ocelová konstrukce
- Napájení 230V/50Hz
- Vyhovuje normě EN198
- Na přání lze instalovat COLORTERAPII a napouštění přepadem
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Návod
Dokumenty - Návod
Video ke shlédnutí
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hydromasážní vany |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 57.6 kg |
| EAN: | 8590729061410 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Bílá |
| Délka: | 1400 mm |
| Dostupnost: | Dodání do 6ti týdnů |
| Instalace: | Vestavná (k obezdění) |
| Masážní systém: | HIGHLINE HYDRO |
| Materiál: | Akrylát |
| Objem: | 290 l |
| Průměr odpadu: | 52 mm |
| Rozměr: | 140x140x49 cm |
| Šířka: | 1400 mm |
| Tvar: | Rohové |
| Výška: | 490 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
POLYSAN – Česká kvalita s tradicí od roku 1996
Ryze česká společnost Polysan se sídlem v Nesměřicích u Zruče nad Sázavou patří mezi absolutní špičku v oboru sanitární techniky. Od svého založení v roce 1996 se specializuje na vývoj a výrobu koupelnového vybavení, které vyniká precizním zpracováním a použitím těch nejkvalitnějších materiálů, jako je prémiový akrylát či lité sklo.
Díky vlastnímu vývoji a moderním výrobním technologiím dokáže Polysan pružně reagovat na trendy a nabízet řešení, která jsou funkční i esteticky dotažená. Portfolio značky zahrnuje vše od designových van a sprchových koutů až po unikátní hydromasážní systémy, které jsou do výrobků instalovány s vysokým podílem ruční práce. Polysan je součástí silné skupiny UBC, což zaručuje stabilitu a vynikající servisní zázemí.

Časté dotazy k produktům POLYSAN
? V čem spočívá hlavní výhoda van a vaniček Polysan?
Polysan používá výhradně značkový akrylát, který je probarvený v celé tloušťce, nestudí a velmi snadno se udržuje. Díky sklovláknité výztuži a tuhému dnu jsou výrobky extrémně stabilní a mají dlouhou životnost, což značka potvrzuje nadstandardními zárukami.
? Nabízí Polysan také atypická řešení na míru?
Ano, flexibilita je jednou z největších předností. Polysan dokáže vyrobit vany s hydromasáží přesně podle přání zákazníka nebo nabídnout sprchové zástěny a walk-in řešení s nastavitelnými profily, které vyřeší i ty nejnáročnější dispozice koupelen.
? Je zajištěn servis produktů i po letech?
Jakožto tradiční český výrobce garantuje Polysan vynikající dostupnost náhradních dílů a profesionální servis. I po skončení záruční doby se můžete spolehnout na odbornou pomoc a podporu vlastní sítě techniků.
