ROYAL FAMILY umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, chrom
Kód: 0220EC20K7



Související produkty
MR67176/S = LE002 Série vodovodních baterií SENIOR je určena pro osoby tělesně postižené, starší a s omezenou pohyblivostí.
Retro styl v koupelně
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Moderní retro v provedení chrom, bronz a zlato. Páčka s krystalem Swarovski.
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Tříprvková umyvadlová retro baterie ANTEA v barevném provedení chrom-zlato. Balení obsahuje uzavírací výpusť a přívodní hadici.
Moderní retro v provedení chrom, bronz a zlato. I v kombinaci s bílou keramickou páčkou.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové sifony |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 8030575037844 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Dostupnost: | Skladem |
| Materiál: | Plast |
| Průměr odpadu: | 32 mm |
| Velikost závitu: | 5/4" |
| Záruka: | 2 roky |
Umyvadlový sifon 5/4"", odpad 32mm kulatý, chrom" je ideálním řešením pro vaši koupelnu nebo kuchyň. Sifon je vybaven odpadem o průměru 32mm a průtokem 5/4"", což zaručuje...
Umyvadlový sifon 5/4, odpad 32mm, chrom je ideálním doplňkem pro každou koupelnu. S jeho elegantním chromovaným provedením a jednoduchým designem představuje nejen praktický,...
Učinite svoj dom druhý i praktičnejší s SQUID nábytkovým sifónom!"Učinite svoj dom druhý i praktičnejší s SQUID nábytkovým sifónom! Tento úžasný nábytkový sifón šetří miesto a...
Představujeme vám kvalitní a moderní umyvadlový sifon s označením 5/4'' pro odpad o průměru 32mm. Jeho design je kulatý a povrch je pokrytý elegantním chromem, který dodá vašemu...
KING umyvadlový sifon je neocenitelným doplňkem vašeho koupelny. Sifon je vyroben z kvalitního ABS materiálu, který zajišťuje dlouhou životnost a odolnost vůči různým...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
