Senzorová nástěnná baterie 6V DC (4xAA), chrom
Kód: PS432



Související produkty
Detailní popis produktu
Parametry:
- Přívod vody: G 1/2" - 1 voda (studená nebo tepelně upravená)
- Napájecí napětí: 6 V, baterie 4 x AA (uvnitř ramínka)
- Světelná signalizace stavu baterii (LED bliká = výměna baterie)
- Životnost baterií 2700 mAh: cca 2 roky při 100 sepnutích denně
- Příkon max.: 2 VA
- Dosah snímače: 011-0,15 m (nastavuje se automaticky)
- Tlak vody: 0,1-0,6 MPa
- Průtok: 6l / min
- Nastavitelný čas doběhu: 0,25-7,75 s (výrobcem nastaveno 0,25 s)
- Možnost přepnutí do režimu START/STOP
- Teplota vody: 5 ÷ 60°C
- Teplota okolí: 5 ÷ 40°C (nutno chránit před mrazem)
- Průměr montážního otvoru v umyvadle: 30 ÷ 40 mm
- Možnost nastavení dálkovým ovladačem (doběh, vypnutí při úklidu, aut. proplach)
- Bezpečnostní funkce vypnutí vody po 5 minutách
- Hmotnost: 1,2 kg
Balení obsahuje:
- Výtokové ramínko s integrovaným snímačem, ventilem a pouzdrem na baterie
- 4 ks AA alkalické baterie 1,5 V, 2700 mAh
Vyrobeno v České republice.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Návod
Dokumenty - Údržba
Dokumenty - Záruční list
Video ke shlédnutí
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Senzorové |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.7 kg |
| EAN: | 8590913852930 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Dostupnost: | Dodání do měsíce |
| Druh ovládání: | Elektronické |
| Hloubka: | 210 mm |
| Instalace: | Nástěnná |
| Materiál: | Mosaz |
| Ostatní: | Bezdotykové ovládání |
| Průtok (3 bar): | 6 l/min |
| Šířka: | 50 mm |
| Tvar: | Kruhové |
| Výška: | 50 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
SAPHO – Český lídr v designu koupelen
Historie ryze české značky SAPHO se začala psát v roce 1991. Původně malý rodinný podnik založený Jiřím Ježkem se během více než 30 let vypracoval v jednoho z nejvýznamnějších výrobců a distributorů koupelnového vybavení ve střední Evropě. Dnes je SAPHO synonymem pro inovace, kvalitu a špičkový design.
Značka disponuje vlastním výrobním a skladovým areálem a pod svými křídly sdružuje i další významná jména jako Polysan (výroba van a vaniček), Aqualine či Bruckner. Díky úzké spolupráci s renomovanými designéry a zastupování světových špiček, jako je italská GSI ceramica, přinánaší SAPHO do českých koupelen styl, který udává trendy.

Časté dotazy k produktům SAPHO
? Je SAPHO pouze distributor, nebo produkty i vyrábí?
SAPHO je hrdým českým výrobcem. Skupina vlastní výrobní závody (např. Polysan), kde se specializuje na výrobu špičkových akrylátových van, sprchových vaniček a koupelnového nábytku s vysokým podílem ruční práce a kontroly kvality.
? Kde mohu vidět produkty SAPHO naživo?
Díky rozsáhlé distribuční síti jsou produkty SAPHO dostupné u specializovaných prodejců po celé České republice. U nás na e-shopu Koupelny-Sanita.cz nabízíme kompletní sortiment s garancí odborného poradenství a rychlého dodání přímo ze skladů výrobce.
? Jaký je rozdíl mezi značkami SAPHO a Aqualine?
Obě značky patří do stejné skupiny UBC s.r.o. Zatímco SAPHO se orientuje na moderní design, prémiové materiály a technologické novinky, značka Aqualine představuje ekonomickou variantu s důrazem na maximální funkčnost za nejnižší cenu.
