SINTRA nástěnná sprchová baterie, černá mat
Kód: SX011B



Související produkty
Samostatná pevná stěna BE.COLORS F1, společnosti HOPA. Není určena jako samostatně stojící zástěna, slouží ke kombinaci se sprchovými dveřmi série BE.COLORS. Spojením pevné...
Samostatná pevná stěna BE.COLORS F1, společnosti HOPA. Není určena jako samostatně stojící zástěna, slouží ke kombinaci se sprchovými dveřmi série BE.COLORS. Spojením pevné...
Samostatná pevná stěna BE.COLORS F1, společnosti HOPA. Není určena jako samostatně stojící zástěna, slouží ke kombinaci se sprchovými dveřmi série BE.COLORS. Spojením pevné...
Samostatná pevná stěna BE.COLORS F1, společnosti HOPA. Není určena jako samostatně stojící zástěna, slouží ke kombinaci se sprchovými dveřmi série BE.COLORS. Spojením pevné...
Samostatná pevná stěna BE.COLORS F1, společnosti HOPA. Není určena jako samostatně stojící zástěna, slouží ke kombinaci se sprchovými dveřmi série BE.COLORS. Spojením pevné...
Samostatná pevná stěna BE.COLORS F1, společnosti HOPA. Není určena jako samostatně stojící zástěna, slouží ke kombinaci se sprchovými dveřmi série BE.COLORS. Spojením pevné...
Samostatná pevná stěna BE.COLORS F1, společnosti HOPA. Není určena jako samostatně stojící zástěna, slouží ke kombinaci se sprchovými dveřmi série BE.COLORS. Spojením pevné...
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnné sprchové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 48 |
| Hmotnost: | 1.22 kg |
| EAN: | 8590913118128 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Černá mat |
| Dostupnost: | Skladem |
| Druh ovládání: | Páka |
| Hloubka: | 146 mm |
| Instalace: | Nástěnná 150 mm |
| Materiál: | Mosaz |
| Průměr kartuše: | 35 mm |
| Šířka: | 185 mm |
| Tvar: | Kruhové |
| Výška: | 111 mm |
| Záruka: | 4 roky |
Nástěnné sprchové baterie jsou nadčasovou klasikou v českých koupelnách. Páková sprchová baterie ARNO 31 tuto konstrukci kombinuje s velmi svěžím designem a špičkovými...
Nástěnné sprchové baterie jsou nadčasovou klasikou v českých koupelnách. Páková sprchová baterie ARNO 31 tuto konstrukci kombinuje s velmi svěžím designem a špičkovými...
ULTRASAN nástěnná sprchová baterie, chrom je právě to, co potřebujete ve vaší koupelně! Tato baterie v moderním chromovém provedení nejen skvěle vypadá, ale také je vybavena...
Nástěnná sprchová baterie v retro stylu s černou keramickou pákou a stylovým bronzovým povrchem. Standardní rozteč uchycení 15 cm.
Tato sprchová nástěnná baterie má pákové ovládání a je určená pro montáž na stěnu. Sprchové baterie Bauer jsou typické svými kulatými tvary a neurazí vkus žádného zákazníka.
ULTRATAP nástěnná sprchová baterie v elegantní kombinaci černé matu a chromu je tou pravou volbou pro moderní a stylovou koupelnu. S jejím minimalistickým designem a precizním...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
