SOUND sklopné sedátko do sprchového koutu, 38x35,5cm, bílá
Kód: 2282



Související produkty
Svěží a do nejmenších detailů propracovaný design
Svěží a do nejmenších detailů propracovaný design
Svěží a do nejmenších detailů propracovaný design
Svěží a do nejmenších detailů propracovaný design
Svěží a do nejmenších detailů propracovaný design
Svěží a do nejmenších detailů propracovaný design
Svěží a do nejmenších detailů propracovaný design
Svěží a do nejmenších detailů propracovaný design
Detailní popis produktu
- Hloubka sklopeného sedátka: 6,5 cm
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Návod
Video ke shlédnutí
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sedátka do sprchových koutů |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 8003341149119 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Bílá |
| Dostupnost: | Skladem |
| Druh: | Sedátko / Stolička |
| Hloubka: | 355 mm |
| Instalace: | Vrtání |
| Materiál: | Plast |
| Nosnost: | 120 kg |
| Rozměr: | 380x152x355 mm |
| Šířka: | 380 mm |
| Tvar: | Hranaté |
| Výška: | 152 mm |
| Záruka: | 2 roky |
GELCO sklopné sedátko do sprchového koutu 32,5x32,5cm v bílé barvě je praktickým a stylovým doplňkem do vaší koupelny. Toto sklopné sedátko je vyrobeno z kvalitního...
Nosnost 250 kg
Přineste do své koupelny trochu barevného stylu s naší COLORED koupelnovou stoličkou. Tato moderní stolička s rozměry 37x39x37cm je vyrobena z kvalitního ABS materiálu a její...
Elegantní a pevné nerezové sklopné sedátko do sprchy s bezpečnostním sklem je ideální volbou pro ty, kteří hledají kombinaci designu a funkčnosti. Díky nosnosti 200 kg poskytuje...
Praktické a odolné nerezové sklopné sedátko do sprchy REMING je ideální volbou pro každého, kdo hledá komfort a bezpečnost. Díky nosnosti 200 kg poskytuje spolehlivou oporu,...
TRENDY koupelnová stolička je praktickým a moderním doplňkem pro každou koupelnu. S rozměry 40x48x27,5cm se snadno vejde i do menších prostor a zároveň poskytuje dostatečný...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
