Sprchový set Bahamas s hlavovou sprchou, ruční sprchou a sprchovou baterií rozteč 150 mm (MK45091)
Kód: MK45091



Související produkty
ALTIS posuvné dveře jsou tou správnou volbou pro každého, kdo hledá moderní a praktické řešení svých interiérů. Tyto dveře jsou vyrobeny z kvalitního čirého skla a nabízí šířku...
MEXEN/S je přesně ten sprchový kout, který potřebujete pro dokonalé osvěžení vaší koupelny! Tento exkluzivní čtvercový posuvný sprchový kout o rozměrech 100 x 100 cm bude...
čtvercový sprchový kout ANGOLO s exkluzivním systémem Skipper zaručuje odolnost rámu proti korozi a odlupování barvy. Sprchový kout je osazen polystyrolovou výplní pro dokonalé...
Exkluzivní bezbariérový sprchový kout HOPA ESSENCE A1FS. Sprchový kout bez vaničky s moderním designem rámu z matného hliníku, inspirovaným geometrickou přesností s ostrou...
Detailní popis produktu
SPRCHOVÝ SET OBSAHUJE:• sprchovou baterií TIRA - rozteč 150 mm
• sprchový komplet BAHAMAS pro připojení ke sprchové baterii
• dešťovou kulatou sprchu pr.198 mm
• ruční sprchu 3 polohy
• posuvný držák sprchy
• otočný přepínač
• nastavitelné stěnové držáky
• kovovou sprchovou hadici 150 cm
• kovovou připojovací hadici 60 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové sloupy s baterií |
|---|---|
| Záruka: | 24m |
| Hmotnost: | 6.3 kg |
| Povrch: | lesklý chrom |
| Výbava: | posuvný držák, hlavová sprcha, ruční sprcha, hadice, vodovodní baterie |
| Ruční sprcha: | 3 polohy sprchování, chrom |
| Rozteč baterie: | 150 mm |
| Sprchová baterie: | páková nástěnná |
| Hlavová sprcha: | déšť, průměř 198 mm, chrom, kulatá |
Černý sprchový sloup s termostatickou sprchovou baterií, hranatý design.
Oživte svou koupelnu s BARON sprchovým sloupem. Jeho chromový design přináší do vaší koupelny eleganci, zatímco páková baterie umožňuje precizní kontrolu nad teplotou a tlakem...
Úsporná série baterií oblých tvarů
Jedinečný nástěnný sprchový set s příslušenstvím RETRO. Kompletní řešení pro váš sprchový kout. Set obsahuje baterii, hlavovou sprchu s držákem, vývod ze stěny s držákem, ruční...
Sprchový sloup s termostatickou baterií v chromovém provedení nabízí nejen elegantní design, ale i komfortní sprchování díky přesné regulaci teploty. Termostatická baterie...
Dva velmi oblíbené produkty spojené do jednoho moderního hranatého celku, to je sprchový termostatický set PONTOS 250 BLACK v moderní černé barvě. Skvělé řešení, kde vás potěší...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
