Sprchový sloup k napojení na baterii, hlavová, ruční sprcha, chrom
Kód: 1202-29



Související produkty
Série Ginko - top v současném designu baterií
Shrnovací sprchová zástěna MARTE NEW v rozměru 90–110 cm se stylovým zavíráním do středu nabízí elegantní a symetrické řešení pro vaši koupelnu. Díky unikátnímu systému FLEX si...
Široká shrnovací sprchová zástěna MARTE NEW v rozměru 130–150 cm s elegantním zavíráním do středu je perfektním řešením pro velké sprchové niky. Díky unikátnímu systému FLEX si...
Posuvné skleněné stěny oxi.SLIDE N1FS řeší atypické vstupy v prostorných koupelnách. Velmi luxusní vzhled a design je podpořen profilem jehož barvu si můžete vybrat ze třech...
Plastová čtvercová sprchová zástěna VENERE NEW se zavíráním ke stěně. s rozměrovou a tvarovou variabilitou systému FLEX přináší maximální úsporu místa do všech koupelen....
Maximálně široká shrnovací sprchová zástěna MARTE NEW v rozměru 150–170 cm je ideální volbou pro velkorysé sprchové niky, kde je vyžadován široký vstup. Díky unikátnímu systému...
Extra široká shrnovací sprchová zástěna MARTE NEW v rozměru 150–170 cm s elegantním zavíráním do středu je ideální pro prostorné sprchové niky. Díky unikátnímu systému FLEX si...
Bezrámové dvoukřídlé sprchové dveře SINCO DUE BLACK v populární černé barvě s možností otevírání dveří do prostoru koupelny i do prostoru sprchy. Sprchové dveře SINCO DUE BLACK...
Detailní popis produktu
AntiCalc
Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové sloupy bez baterie |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 4.47 kg |
| EAN: | 8590913915918 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Funkce sprchy: | Déšť |
| Materiál: | Mosaz |
| Ostatní: | Nastavitelná výška sloupu;AntiCalc |
| Rozměr průřezu tyče: | 30x18 mm |
| Sprchové sloupy: | Bez baterie |
| Tvar: | Hranaté |
| Výška: | 1226 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Sprchový sloup s připojením vody na baterii.
Sprchový sloup s připojením vody na baterii.
Chromový sprchový retro sloup ANTEA k napojení na baterii. Součástí balení je teleskopická tyč, držák ruční sprchy, hadice, hlavová a ruční sprcha.
Řešení sprchového koutu Nejlepší design mezi kohoutkovými bateriemi
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
