THEA dóza na postavení, zelená/bambus
Kód: TH0347



Související produkty
Bidetová stojánková baterie VEO chrom představuje moderní zaoblený design. Baterie je osazena velmi kvalitní značkovou keramickou kartuší a značkovým perlátorem, který zajišťuje...
Kuchyňská baterie Sinox-33 z nerezové oceli kombinuje moderní design s praktickou funkčností pro moderní domácnost. Vysoký zakřivený výtok poskytuje více prostoru pro mytí a...
Bidetová stojánková baterie VEO zlatá barva představuje moderní zaoblený design. Baterie je osazena velmi kvalitní značkovou keramickou kartuší a značkovým perlátorem, který...
Jedinečný 3-otvorový podomítkový set s příslušenstvím VEO zlatá broušená barva. Kompletní řešení pro vaši vanu. Set obsahuje podomítkovou baterii, vývod ze stěny s držákem,...
Stojánková vanová baterie VEO II chrom od evropského dodavatele vodovodních baterií BESCO. Baterie je určena pro instalaci do podlahy a oceníte ji zejména pokud máte volně...
Dřezová vodovodní baterie BONA-33 chrom s vytahovací sprškou, kterou nabízíme ve dvou barevných variantách (chrom a grafit). BONA-33 chrom v mnohém překračuje střední kategorii,...
Vysoká vanová baterie DECCO II zlatá broušená barva s výškou 1005 mm od evropského dodavatele vodovodních baterií BESCO. Baterie je určena pro instalaci do podlahy a oceníte ji...
Dřezová vodovodní baterie BRUNO-21 PO chrom s vytahovací s 2-polohovou sprškou. BRUNO-21 PO5 chrom v mnohém překračuje střední kategorii, do které se řadí svou příznivou cenou....
Detailní popis produktu
Polyresin
Jedná se o materiál vyráběný z pryskyřičných materiálů, který se kvůli svým vlastnostem s oblibou využívá především pro výrobu dekoračních předmětů. Při zahřátí je dobře tvarovatelný, po zaschnutí naopak vysoce odolný proti povětrnostním vlivům a vodě, je nerozbitný a trvanlivý.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelnové doplňky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.532 kg |
| EAN: | 8003341306758 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Zelená |
| Dostupnost: | Skladem |
| Druh: | Ostatní |
| Hloubka: | 95 mm |
| Instalace: | Na postavení |
| Materiál: | Bambus;Polyresin |
| Průměr: | 95 mm |
| Rozměr: | 95x73 mm |
| Šířka: | 95 mm |
| Tvar: | Kruhové |
| Výška: | 73 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Nepostradatelné doplňky do koupelny od českého výrobce
Jedna z nejprodávanějších sérií Doplňky v elegantní kombinaci chromu a skla
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
