THERMOTRAP umyvadlový sifon, 5/4", odpad 32mm, ABS/chrom
Kód: 0570EC25K7



Související produkty
ARECA umyvadlo je dokonalou volbou pro každou moderní koupelnu. Toto luxusní umyvadlo je vyrobeno z vysokokvalitního litého mramoru, který dodá vaší koupelně eleganci a...
Užijte si luxusní design a dokonale funkční umyvadlo s NORM keramickým umyvadlem v rozměru 60x49 cm! Toto moderní a elegantní umyvadlo vám nabízí komfort a stylový vzhled do...
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové sifony |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.36 kg |
| EAN: | 8030575037936 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Dostupnost: | Dodání do 10ti týdnů |
| Materiál: | Plast |
| Průměr odpadu: | 32 mm |
| Velikost závitu: | 5/4" |
| Záruka: | 2 roky |
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, nízký, chrom je dokonalým doplňkem pro vaši koupelnu. S jeho nízkou konstrukcí, odpadem o průměru 32mm a elegantním chromovým provedením je...
Umyvadlový sifon 5/4, odpad 32mm, kulatý, zlato mat je dokonalým doplňkem pro vaši koupelnu. Díky svému elegantnímu a modernímu designu v zlaté matové barvě se stane skvělým...
MURALES nábytkový sifon - šetří místo a slouží jako ideální doplněk k vašemu designovému nábytku. Tento sifon s průměrem odpadu 32mm je dokonalou volbou pro minimalismus a...
Umyvadlový sifon 5/4, odpad 32 mm, chrom, je ideálne vhodný pre každú kúpeľňu. S jeho elegantným chromovaným dizajnom a kvalitným spracovaním sa stane skutočným klenotom vášho...
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, kulatý, bílá mat je ideálním doplňkem pro vaši koupelnu. Jeho univerzální rozměry se hodí pro všechna standardní umyvadla a díky svému...
Plastový nízký vaničkový sifon je nezbytným a praktickým doplňkem každé sprchové vaničky, které mají otvor pro 90 mm sifon. Sifon má krytku v nerezovém provedení a má...
Pochromovaná umyvadlová výpusť s click-clack systémem. Výpusť je s velkou zátkou a je vyrobena z kvalitní pochromované mosazi.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
